Zeefdruk Ton Schulten/Willem Wilmink "Opnieuw Begonnen "

€ 750,00
Ophalen
1241sinds 5 apr. '25, 10:47
Deel via
of

Beschrijving

Dit is een zeefdruk met titel "Opnieuw begonnen", 2001’ van Ton Schulten in samenwerking met Willem Wilmink. (gedicht)

Deze is gemaakt naar aanleiding van de vuurwerkramp in Enschede en heeft volgnummer 56/180

Een zeefdruk is een kunstwerk in beperkte oplage (180 stuks) gemaakt.

Elke zeefdruk wordt van een uniek nummer voorzien en is door Ton Schulten / Willem Wilmink met potlood voorzien van een handtekening.

Een zeefdruk wordt met verf op zwaar handgeschept papier gemaakt. Daardoor is het kleurecht, in tegenstelling tot een poster die met inkt op papier wordt gedrukt en zal gaan verkleuren.

Omdat het werk van Ton Schulten uit zoveel kleuren bestaat, is een zeefdruk van zijn werk zeer arbeidsintensief.

De zeefdrukkunst is ook een vorm van kunst en een zeefdruk heeft dan ook kunstwaarde.

De zeefdruk wordt ingelijst achter glas, om de zeefdruk te beschermen. Het originele werk wordt door Ton op doek geschilderd en is niet voorzien van glas, dit zodat het doek kan blijven ademen.

Van het originele doek is natuurlijk maar 1 exemplaar, van een zeefdruk een beperkt aantal.

Met echtheidscertificaat en taxatierapport.(€1600)

Afmeting lijst: 104 x 73 cm
Afmeting passe-partout: 83 x 53 cm

Geen onzin biedingen.

Alleen afhalen
Advertentienummer: m2253758243
Overige advertenties van SCN
Meer van SCN