Kwere-pop - kwere - Kwere - Tanzania

€ 210,00
00sinds 6 mei. '25, 13:03
Deel via
of

Beschrijving



Zeer oud ritueel beeldje van de Kwere uit Tanzania
Doorbraak bovenop het hoofd voor gebruik als blaasbalg of fluit
Les Kwere (ou WaKwere) sont une population d'Afrique australe surtout présente dans les régions côtières de la Tanzanie orientale, notamment dans le district de Bagamoyo de la région de Pwani, ils sont proches des Zaramo.
Ze beoefenen houtvaarderskunst en, net als de Zaramo, maken vooral kleine vruchtbaarheidspoppetjes (mwana hiti) die aan jonge meisjes worden gegeven tijdens de inwijding.
Deze oude pop hoorde bij een Normandische collectie, ze heeft een prachtige patina en is in gebruik.
Verzameling object met basis.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513445388