Steelpan - Koper€ 130,00
Kwere-pop - kwere - Kwere - Tanzania
€ 210,00
00sinds 6 mei. '25, 13:03
Beschrijving
Zeer oud ritueel beeldje van de Kwere uit Tanzania
Doorbraak bovenop het hoofd voor gebruik als blaasbalg of fluit
Les Kwere (ou WaKwere) sont une population d'Afrique australe surtout présente dans les régions côtières de la Tanzanie orientale, notamment dans le district de Bagamoyo de la région de Pwani, ils sont proches des Zaramo.
Ze beoefenen houtvaarderskunst en, net als de Zaramo, maken vooral kleine vruchtbaarheidspoppetjes (mwana hiti) die aan jonge meisjes worden gegeven tijdens de inwijding.
Deze oude pop hoorde bij een Normandische collectie, ze heeft een prachtige patina en is in gebruik.
Verzameling object met basis.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513445388
Populaire zoektermen
kukri in Kunst | Niet-Westerse kunstwakizashi in Kunst | Niet-Westerse kunstasmat schild in Kunst | Niet-Westerse kunstwajang pop in Niet-Westerse kunstkeris in Niet-Westerse kunstafrikaanse maskers in Niet-Westerse kunstwajangpoppen in Niet-Westerse kunstwajangpop in Niet-Westerse kunstkrissen in Niet-Westerse kunstAntiek en KunstKlassiek in Antiek en Kunstafrikaanse kunstopiumpijp in Niet-Westerse kunstkeris kris krissen in Niet-Westerse kunstjazzmaster bodygolf 5 gti spoiler in Carrosserie en Plaatwerkapilco elysian gardenswissgear rugzakdaw eamesjordan 1 mocha 45schminken in Boekengodfried bomans in Nederlandstaligautoart subaru imprezathe sound of music in Boeken