Vaas - Oud Hollands - Keramiek - Tulpenvaas€ 56,00
Bakeliet kralen - Achantis - Ghana (Zonder Minimumprijs)
€ 2,00
10sinds 14 mei. '25, 17:07
Beschrijving
Een collectie van rode bakeliet (een fenolhars) kralen, gemaakt als een imitatie van rood koraal. Deze kralen werden vervaardigd in Bohemen, Tsjechië, in de vroege jaren van de 20e eeuw. Zeer populair aan de Goudkust in de jaren 1940-1950, zoals Ghana toen werd genoemd. De dikte varieert tussen 5-7-9-12 mm. Sommige uiteinden van de kralen zijn gekrast vanwege hun oude leeftijd. Verzameld in de stad Kumasi in de late jaren 1990.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513786773
Populaire zoektermen
kukri in Kunst | Niet-Westerse kunstwakizashi in Kunst | Niet-Westerse kunstasmat schild in Kunst | Niet-Westerse kunstkeris in Niet-Westerse kunstafrikaanse maskers in Niet-Westerse kunstwajangpoppen in Niet-Westerse kunstwajangpop in Niet-Westerse kunstkrissen in Niet-Westerse kunstwajang pop in Niet-Westerse kunstbakeliet telefoon in Antiek en KunstAntiek en KunstKlassiek in Antiek en Kunstafrikaanse kunstopiumpijp in Niet-Westerse kunstminolta af 28-80heos speakerssteenwol rollenkiddieland speelgoedrotan kast kwantumferrari babypoppen naaimachinegoud carneoolstoof in Caravans en Kamperencabrinha foil