Anne Frank - Het Achterhuis [Tweede Druk] - 1947€ 20,00
Deursloten - Bambara/Dogon - Mali
€ 1,00
10sinds 20 mei. '25, 13:06
Beschrijving
Twee goed gebruikte deursloten, bedoeld om graanschuren af te sluiten. Hun eigenaren hebben deze functionele voorwerpen getransformeerd tot kunstobjecten, met hun artistieke houtsnijwerken. Het zeer grote slot werd gebruikt in de Bambara-gemeenschap, met het typische Bambara-hoofd erop. Mooie zwarte patina, door het langdurige gebruik. Hoogte: 44 cm en 40 cm breed.
De kleinere sleutel is van Dogon-ontwerp en de bewerking stelt een antilope voor; vaak gebruikt in Dogon-iconografie.
Het lichaam is versierd met diagonale lijnen. Hoogte: 30 cm en 24 cm breed.
Verzamelend in Mali in de jaren negentig. Uit een particuliere Nederlandse collectie.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514043477
Populaire zoektermen
kukri in Kunst | Niet-Westerse kunstwakizashi in Kunst | Niet-Westerse kunstasmat schild in Kunst | Niet-Westerse kunstkeris in Niet-Westerse kunstafrikaanse maskers in Niet-Westerse kunstwajangpoppen in Niet-Westerse kunstwajangpop in Niet-Westerse kunstkrissen in Niet-Westerse kunstwajang pop in Niet-Westerse kunstAntiek en KunstKlassiek in Antiek en Kunstafrikaanse kunstopiumpijp in Niet-Westerse kunstkeris kris krissen in Niet-Westerse kunsteuromunten vaticaan 2002hometrainer christopeit in Fitnessmaterialenzwemspa tweedehands kopenled bar 24vjdm titanegiant canyon bikehet beest met de achternaam in Boekensheesham bureauruw vurenmondial in Racefietsen