Bureaustoel - Eik€ 110,00
Geledeerde en vergulde geglazuurde terracottahoofd van
€ 650,00
80sinds 23 mei. '25, 13:12
Beschrijving
Geleid en vergulde geglazuurde terracotta hoofd van Boeddha. 17e/18e eeuw, Ayutthaya, Thailand.
De beeldhouwwerken en fragmenten van gebakken aardewerk uit deze periode zijn vrijwel onvindbaar omdat ze erg fragiel zijn en de tand des tijds niet hebben doorstaan.
Hier hebben we een prachtig fragment dat nog zeer goed bewaard is gebleven van een sereen en zeer expressief gezicht van Boeddha, afgewerkt met goud.
Hoogte met voet: 19 cm x 8 cm x 8 cm
Zeer zeldzaam. Verzamelstuk.
Enkele beschadigingen, breuken, scheuren, normaal voor die tijd
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514148975
Populaire zoektermen
kukri in Kunst | Niet-Westerse kunstwakizashi in Kunst | Niet-Westerse kunstasmat schild in Kunst | Niet-Westerse kunstkeris in Niet-Westerse kunstafrikaanse maskers in Niet-Westerse kunstwajangpoppen in Niet-Westerse kunstwajangpop in Niet-Westerse kunstkrissen in Niet-Westerse kunstwajang pop in Niet-Westerse kunstAntiek en KunstKlassiek in Antiek en Kunstafrikaanse kunstopiumpijp in Niet-Westerse kunstkeris kris krissen in Niet-Westerse kunstqwic aanbiedingchinese quad 125cchaardhout dierengazelle montreux ltd herenfietsegalisatieframe kraanbuiten kattenbakzilver 800 in Antiekot en sien blik in Verzamelenwandkleden antiekschelp beton in Tuin en Terras