Beschrijving



  • Titel:
  • Beeldje - Virgin in Prayer - Museum Cast - Gips
  • Geschatte waarde:
  • €180.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Biddende Maria – gepatineerd gips – Frankrijk – eind 19e / begin 20e eeuw

    Professioneel verzonden – meer dan 950 vijfsterren-reviews wereldwijd.

    Deze ingetogen sculptuur stelt Maria voor met gevouwen handen en neergeslagen blik. Haar gebedshouding en de zwaar vallende mantel sluiten aan bij laatmiddeleeuwse voorstellingen van de Maagd, mogelijk oorspronkelijk behorend tot een kruisigingsgroep als Vierge de Calvaire.

    De sculptuur is een museaal gipsafgietsel, vervaardigd door het Atelier de moulage van het voormalige Musée de Sculpture Comparée in het Trocadéro te Parijs. Dit atelier maakte natuurgetrouwe afgietsels van belangrijke Europese sculpturen voor museale presentatie, onderwijs en studie.

    Hoogte circa 51 cm; in goede algemene staat met normale gebruikssporen; aan de onderzijde voorzien van een metalen makersplaatje “Atelier de moulage du Musée de Sculpture Comparée”.

    Bekijk aub goed de foto's, ze maken deel uit van de beschrijving.

    Verzonden met track & trace.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 19 sep. '26
    Advertentienummer: a1531249165