Hardhouten beeld van Sita en Hanuman

Gereserveerd
Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
2083sinds 4 mar. '25, 15:10
Deel via
of

Beschrijving

Het beeld is 30 cm hoog en zeer vakkundig en gedetailleerd gestoken. Let op de verfijnde details.

Dit beeld geeft een deel van het heldenepos Ramayana weer. Rama is de zevende van de tien belangrijkste avatars van de God Vishnu. Rama en zijn vrouw Sita, een incarnatie van Lakshmi, worden verbannen naar het bos. Sita wordt daar na een valstrik ontvoerd door de demonen koning Ravana. Hanuman, de apenkrijger van Rama, krijgt de opdracht om Sita te vinden.
Als Hanuman Sita vindt en haar wil bevrijden wil Sita niet dat Hanuman haar aanraakt. Dat mag alleen haar man Rama. Hanuman krijgt dan van Sita een gouden bloem mee waarmee hij bij Rama kan aantonen dat Sita nog in leven is.
Hanuman waarschuwt Rama en de grote strijd tegen de demonenkoning begint. Ravana wordt door Rama gedood met behulp van Hanuman en zijn apenleger en Sita wordt bevrijdt.
Dit beeld geeft het moment weer waarop Sita de gouden bloem aan Hanuman geeft.
Advertentienummer: m2241856988