Twee schilderijen Joop Kropff

1856sinds 28 apr. '25, 08:47
Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
Deel via
of

Beschrijving

Twee abstracte werken van Joop Kropff (1892-1979) Gouache op papier, 47 x 37 cm.
Met originele lijst 67 x 58 cm. Ingelijst zonder glas zodat de kleuren nog beter tot hun recht komen.
Ik verkoop deze unica omdat ik nodig moet ontzamelen! Op verzoek kan ik meer foto’s sturen. Eventueel ophalen in Kronenberg, anders verzendkosten koper. Ik verstuur uitsluitend met PostNl met trqck &trace.
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties.
De kunstschilder Joop Kropff woonde en werkte voornamelijk in Den Haag, en tijdelijk in een atelier in Delft. Hij was leerling van de Akademie voor B.K. in Den Haag.

Kropff schilderde, tekende (pen en pastel), etste en lithografeerde stillevens, figuren, portretten en landschappen. Zijn werk was zowel abstract als figuratief.

Kropff was onder meer lid van de ‘Pulchri Studio’, Verve, Fugare, De Posthoorngroep uit Den Haag en Pictura in Amsterdam. Hij gaf tevens les aan de Leidse Akademie ‘Ars Aemula Naturae’ en aan Karel Bleijenberg.
Advertentienummer: m2262184317