Japanese iep bonsai (Zelkova) - Hoogte (boom): 60 cm -€ 160,00
Domenico Viola (1610-1696), Toegeschreven aan - Maddalena
€ 8.000,00
00sinds 2 mei. '25, 12:59
Beschrijving
Italiaans schilderij uit de tweede helft van de zeventiende eeuw. Olie op doek van de Napolitaanse school toegeschreven aan de grote schilder Domenico Viola: gespecialiseerd in religieuze onderwerpen, leerling van Andrea Vaccaro en Mattia Preti, en ook bekend als leraar van Francesco de Mura (het werk is momenteel niet voorzien van een expertise, maar kan worden verkregen na betaling van de bijbehorende extra kosten). Schilderij van aanzienlijke artistieke kwaliteit en karakter dat Maria Magdalena afbeeldt die zich ontdoet van de aardse bekoringen. We vinden de typische iconografische elementen van haar voorstelling, zoals de schedel in haar handen, symbool van memento mori. De extatische uitdrukking en het gebruik van chiaroscuro-techniek benadrukken de dramatiek van de scène, terwijl de theatrale gebaren de compositie dynamisch maken. Al gerestaureerd werk met versteviging, vervanging van het frame en kleine retouches op de verf. XIX-eeuws houten lijst met graveer- en verguldsel, met enkele tekenen van ouderdom. Over het algemeen in een goede conservatiestatus. Afmetingen van het schilderij H 99 x B 76 cm.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513368410
Populaire zoektermen
marokkaanse schilderijen in Kunst | Schilderijen | Klassiekeindhoven in Kunst | Schilderijen | Klassiekbloemstilleven in Kunst | Schilderijen | Klassiekhaagse in Kunst | Schilderijen | Klassiekhans bulder in Kunst | Schilderijen | Klassiekhoutsnijwerk in Kunst | Schilderijen | Klassiekrond schilderij in Kunst | Schilderijen | Klassiekschilderijen groninger ploeglouis van der beesen in Kunst | Schilderijen | Klassiekrien poortvliet schilderijenlandschap schilderijenschilderijen dordrechtschilderij klassiek paneelschilderijen klassiek in Klassiekboeken in Boekenvrouw zoekt man in Huisgenotendjokja zilver in Goud en Zilvernike air max 1 crepe hemp in Schoenenopknap appartement te koopcadillac 1957driewieler bakfietsvertigo in Hanglampenontwikkelingspsychologie druk 8 in Boekenborbet golf in Banden en Velgen