Gustave Lucien Dennery (1863-1853) - La halle aux toiles -

€ 250,00
00sinds 9 mei. '25, 13:08
Deel via
of

Beschrijving



Gustave Lucien Dennery, geboren op 6 maart 1863 in Parijs en overleden op 10 oktober 1953 in Neuilly-sur-Seine, is een Franse schilder.
Biografie, zie Wikipedia
Op 26 maart 1730 beëindigt de koninklijke raad een andere controverse tussen de heer van Laval en de doekhandelaren. Men zoekt onmiddellijk een geschikte locatie voor de nieuwe bouw. Advocaat fiscus Salmon legt op 7 december 1730 de eerste steen. De werkzaamheden worden met veel bedrijvigheid uitgevoerd en de handelaren kunnen voor het eerst op 4 oktober 1732 in de doekhal verkopen.
Aquarel op papier (1915), buitengevel en schaduwrijke weg van de stoffenhal, Laval.
Afmetingen papier: 22,5 x 26,3 cm.
In zeer goede staat.
Intelligente levering Catawiki met verzekering.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513569074