Spaanse school (XVII) - Santo penitente

€ 450,00
10sinds 16 mei. '25, 13:42
Deel via
of

Beschrijving



Interessatief barokschilderij met religieus thema, dat een eremiet in gebed weergeeft, mogelijk Sint Hieronymus of Sint Paulus de Eremiet, vergezeld van gebruikelijke symbolen van meditatie en boetedoening: de schedel, het geopende boek, het zwaard en het kruis. Op de achtergrond is een kleine eremitage en figuren in contemplatieve houding te onderscheiden.
Olieverfschilderij op doek, momenteel gespannen op een board met een beschermend paneel van arrglás. Het doek behoudt niet zijn oorspronkelijke lijst.
De schilderkunst heeft restauratie nodig, met verduisteringen, craquelures en zichtbare verlies, zoals te zien is op de afbeeldingen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513946151