Mattel - Figuur - Masters of the Universe: Skeletor (1981)€ 29,00
Remo Brindisi (1918–1996) - Laguna veneziana
722sinds 7 jun. '25, 13:08
Geen foto
Tip: Vraag de verkoper of je de foto's kunt zien
€ 20,00
Beschrijving
Belangrijk oud schilderij van de Italiaanse twintigste eeuw van
r
Remus Brindisi
r
(Rome, 25 april 1918 – Lido di Spina, 25 juli 1996)
r
Uniek werk, Tempera en inkt op papier uit 1988
r
Werk gepubliceerd in de algemene catalogus, met authenticatie op de achterkant en echtheidscertificaat in overeenstemming met de wet
r
Afmetingen: 90 x 68 cm in eigentijdse lijst
70/50 cm werk
r
r
Reca bedrijf onderaan rechts
r
Brindisi, de kunstenaar
r
Remo Brindisi werd in 1918 in Rome geboren in een familie uit Abruzzo als zoon van Fedele (beeldhouwer, meubelmaker en leraar). Hij is een van de meesters van de Italiaanse schilderkunst uit de tweede helft van de twintigste eeuw. Critici vergelijken hem met de Europese expressionistische beweging en met de internationale Nieuwe Figuratie.
Zijn poëzie uitte zich in thema's als de wereld van het platteland en de herders, een plek van verloren sociale cohesie, en in de stedelijke dimensie in de westerse wereld, een onmenselijke maar ook potentiële voedingsbodem voor de ontwikkeling van een nieuwe burgerlijke vrijheid. De ervaringen met de oorlog en de dictaturen van de twintigste eeuw hadden invloed op zijn gevoeligheid, die nog werd aangewakkerd door zijn interesse in het Franse existentialisme.
Zijn schilderstijl wordt gekenmerkt door invloeden van het postkubisme van Picasso en vervolgens van het abstract expressionisme, het informele en de CoBrA-groep. Brindisi was een grafisch ontwerper van grote waarde en experimenteerde ook met producties in keramiek, brons en Muranoglas.
r
Verzekerde verzending
r
Werk in goede staat van conservering met tekenen van veroudering die bij de leeftijd horen. Het lijstje op de foto wordt als cadeau bijgevoegd. Klachten over de staat van het frame of eventuele transportschade aan het frame worden daarom niet geaccepteerd.
r
r
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514639703
Populaire zoektermen
marokkaanse schilderijen in Kunst | Schilderijen | Klassiekeindhoven in Kunst | Schilderijen | Klassiekbloemstilleven in Kunst | Schilderijen | Klassiekhaagse in Kunst | Schilderijen | Klassiekhans bulder in Kunst | Schilderijen | Klassiekhoutsnijwerk in Kunst | Schilderijen | Klassiekrond schilderij in Kunst | Schilderijen | Klassiekschilderijen groninger ploeglouis van der beesen in Kunst | Schilderijen | Klassiekrien poortvliet schilderijenlandschap schilderijenschilderijen dordrechtschilderij klassiek paneelschilderijen klassiek in Klassiekmidi keyboardfisher price garage in Fisher-Pricedixxius support watergel hoofdkussenzwaluwstaart mal in Handgereedschapwatervogel in Pluimveesamsung a50 128gb in Samsungses malarcoroc vish profiel in Tegels en Klinkersbasisopleiding bedrijfshulpverlener