Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Moederpoes met haar twee

2267sinds 4 jul. '25, 13:13
€ 1.100,00
Deel via
of

Beschrijving



Cornelis Raaphorst (1875-1954) was een Nederlandse kunstenaar afkomstig uit Nieuwkoop. Hij bracht het grootste gedeelte van zijn leven door in Wassenaar. Raaphorst verdiende aanvankelijk de kost als huisschilder. Hij maakte in het begin van zijn carrière vooral stillevens en dierenvoorstellingen. Raaphorst koos er echter op een bepaald moment voor om zich te specialiseren in het maken poezenvoorstellingen.

Afmetingen werk met lijst: 56 x 67 cm
Afmetingen werk zonder lijst: 40 x 50 cm

Bezichtiging is uiteraard mogelijk. Daarnaast beschikken wij over onze eigen in-house lijstenmakerij, die zijn 85e jubileumjaar viert. Verder maken wij gebruik van restauratoren uit de brancheorganisatie: 'Restauratoren Nederland'. Mocht u hiervan gebruiken willen maken dan horen wij dit uiteraard graag.




Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1515593880