Peter brouwer, collega John Bevort

Bieden
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
2616sinds 16 feb. '25, 18:37
Deel via
of

Beschrijving

Mooie Impressionistische schilderij van Peter Brouwer . Gesigneerd en origineel zonder reparatie’s. Olieverf op doek .
100 x 40 cm. Met schilderij lijst ongeveer
110 x 50 cm. Graag bieden naar waarde.
Kijk ook even naar mijn andere advertentie’s

Petrus Antonius Hermanus Brouwer

Geboren 1 augustus 1935 te Utrecht, overleden in 2010.

Opleiding: Avond academie en leerling van P. Brouwer leraar Rijksacademie te Amsterdam. Peter was schilder van directe kleuren, hij maakte veel studiereizen door Italië en Spanje waar deze kleuren ruim te zien zijn.

Hij heeft onder andere exposities in New York en Duitsland gehad. Hij is bekend geworden door zijn in Nederland uitgegeven reproducties, die bij duizenden zijn verkocht.

Hoewel Peter Brouwer al jaren in nauw contact stond met J. Bévort, had hij toch een totaal andere kijk op het métier. Immers zijn kleuren zijn directer en meer gedurfd, harder en feller. Ook zijn onderwerpen zijn anders, verschillend in kleur, vaak experimenteel. Brouwer werkte meer abstract en kwam via deze abstracte schilderijen tot een geheel eigen interpretatie van het gekende.
Advertentienummer: m2236076482
Overige advertenties van rooij
Meer van rooij