Beschrijving

Origineel olieverfschilderij op doek van de Nederlandse schilder Michel van der Heijden, gedateerd 10 september 1983.
Het betreft een sfeervol, donker landschapsschilderij met bos en waterpartij, uitgevoerd in olie op doek. Het werk heeft een krachtige, stemmige uitstraling en is typisch voor het oeuvre van de kunstenaar.

Details:


  • Kunstenaar: Michel van der Heijden (1929–)
  • Techniek: Olieverf op doek
  • Jaar: 1983
  • Afmetingen: ca. 60 × 80 cm
  • Inclusief origineel certificaat van echtheid
  • Staat: goed, lichte ouderdomssporen passend bij leeftijd

Michel van der Heijden was een autodidact schilder uit Someren (Noord-Brabant) met een eigen galerie. Zijn werk werd geëxposeerd in binnen- en buitenland en staat bekend om zijn eerlijke, sfeervolle landschappen.

Bij voorkeur af te halen i.v.m. formaat en kwetsbaarheid. Bezichtiging mogelijk.
Verzenden alleen in overleg en op risico koper.

Kijk voor meer antiek bij mijn andere advertenties.
Een bundel kopen kan met korting en in overleg.

Over mij en mijn advertenties
Na het overlijden van mijn vader is een deel van zijn collectie in mijn bezit gekomen. Hij was liefhebber en handelaar in vintage, antiek en curiosa. De artikelen die ik aanbied vertegenwoordigen een aanzienlijk hogere waarde dan mijn vraagprijs. Ik verkoop ze tegen opkoop-/doorverkoopwaarde, omdat het om een grote partij gaat en ik niet de mogelijkheid heb deze langdurig op te slaan. Biedingen zijn welkom en bij interesse in meerdere artikelen kunnen we altijd samen een passende prijs bespreken. Neem vooral contact op bij interesse/vragen!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Gravenhage
89x bekeken
3x bewaard
Sinds 4 jan '26
Advertentienummer: m2351878731