Deur - 19e eeuw - donkere kloosterdeur€ 1,00
Gaby Acevedo - Mar nº60 (XL) - No Reserve
10sinds 25 jul. '25, 05:01
€ 40,00
Beschrijving
Dit nieuwe verticale kunstwerk uit de serie Mar is geïnspireerd op de rustige sfeer van de Middellandse Zee. Onderaan een vloeiende combinatie van blauwtinten die de beweging en transparantie van het water suggereren. De lucht, weergegeven in zachte nuances van azuur en subtiele witte accenten, brengt licht en diepte. Twee lijnen in crèmekleur en beige doorkruisen de compositie, waardoor visueel evenwicht ontstaat en rust en uitgestrektheid van de horizon worden opgeroepen in dit abstracte stuk.
Details van het werk:
„Mar“ nº60 is een abstract kunstwerk met de hand geschilderd met professionele acrylverf op canvas, met afmetingen van 100 cm x 50 cm. Het kunstwerk wordt zonder lijst geleverd.
Afmeting: het uitgespannen doek heeft een totale maat van 110 cm x 60 cm x 0,1 cm en is bedoeld voor een frame van ongeveer 100 cm x 50 cm x 2 cm, of om ingelijst te worden volgens uw stijl en voorkeur.
Afwerking en bescherming: De verf is beschermd met een vernis om de intensiteit van de kleuren te behouden en de duurzaamheid in de tijd te garanderen.
• Uniek en origineel werk: met de hand beschilderd en gesigneerd door de kunstenaar Gaby Acevedo, vergezeld van een echtheidscertificaat.
Direct vanuit mijn studio.
Instagram @gabyacevedoarte
Notitie:
De kleuren kunnen licht variëren afhankelijk van het scherm waarop ze worden weergegeven.
De afbeeldingen in de galerij zijn digitale bewerkingen om een visuele referentie te bieden.
Omdat het een handgeschilderd werk is met acryl op canvas, zijn de randen geschilderd als een esthetische voortzetting van het werk. Het bevat een extra witte rand om het monteren of inlijsting te vergemakkelijken zonder het hoofdbeeld aan te tasten. Het werk wordt zonder lijst geleverd.
• Raadpleeg de exacte afmetingen (100 cm x 50 cm) om te zorgen dat het in uw ruimte past.
Verzending en montage:
Verzending:
Ze zal opgerold worden en zorgvuldig beschermd in een stevige buis verzonden.
Traceerbare verzending met volgcode.
Montage:
Het wordt aanbevolen om het canvas over een frame te spannen of een specialist te raadplegen voor de montage. Het werk is niet inclusief lijst.
Over de artieste:
Mijn naam is Gaby Acevedo, ik ben plastisch kunstenaar, geboren in Argentinië (1972). Ik woon en produceer mijn werken in Spanje. Met meer dan 25 jaar ervaring heb ik me gespecialiseerd in abstracte kunst, mixed media en collage. Mijn artistieke praktijk wordt opgebouwd als een manier van observatie en dialoog met het alledaagse, vooral met de stedelijke ruimtes die ik bewoon. Ik werk vanuit schilderkunst, fotografie en andere visuele talen om te verkennen hoe de stad onze emoties, herinneringen en onze manier van zijn in de wereld vormt.
Opleiding:
• Docente Beeldende Kunst en Scholen voor Schilder- en Tekenkunst – Zuid-Amerikaanse Hogeschool.
• Kunstpraktijk, Hedendaagse kunst met Carla Rey.
• III Workshop Visuele Didactiek, professor Ana Tallés, Alicantijns Cultuurinstituut Juan Gil-Albert
• Seminaria: Willy Beruti, Ricardo Celma, Silvia Flichman, Max Pedreira, Heriberto Zorrilla.
Prijsen en Onderscheidingen:
• 2015 – Premio Estímulo, Nationaal Fonds voor de Kunsten.
• 2013 – Premio Pintura Abstracta, MUARPA.
Salons en Wedstrijden:
6e Nationale Biënnale van Schilderkunst van Rafaela, Museo Dr. Urbano Poggi, Santa Fe – Stimuleringsprijs (2015).
• XI Salon voor Visuele Kunsten van Junín – Selectie categorie Schilderkunst (2015).
• XXXII Nationaal Salon van de Blauwe Zaal voor Plastische Kunsten – Selectie categorie Schilderkunst (2015).
Primer Salón Bienal Provinciaal van Hedendaagse Kunst, Pergamino – 3e vermelding in Schilderkunst (2015).
6e Zaal voor Visuele Kunsten van de Raad van Landmeetkunde – juryonderscheiding in Schilderkunst (2015).
4e Nationale Biennale van Schilderkunst van Quilmes – Selectie in de categorie Schilderkunst (2015).
Gemeentelijk Salon voor Visuele Kunsten, Museo Castagnino – Selectie categorie Schilderkunst (2015).
5e Salon voor beeldende kunst van de Raad voor Landmeten – 2e vermeldingen door de jury in Schilderkunst (2014).
Individuele Tentoonstellingen (selectie):
Papieren en papiertjes – Art Centrum, Abba Centrum Alicante Hotel, Spanje (2018).
‘Droomwereld’ – Ravi Café Cultural, Alicante, Spanje (2017).
• "Tramas de Mar" – Galería Irene Melillo Arte, Mar del Plata (2016).
Postkaarten aan deze zijde van de zee" – Galerij Velas de la Ballena, Mar del Plata (2016).
Groeps tentoonstellingen (selectie):
„De onbuigzame”, Galería Paisaje Doméstico, Madrid (2023).
En Continuado IV – Galería Irene Melillo Arte, Argentinië (2017).
• ART+ Plus BCN – Barcelona, Spanje (2016).
Feria Victoria – Villa Victoria, Mar del Plata (2016).
Gallery Night – Espacio Diez, Palermo, CABA (2015).
„Ellas” – Centrum van Bouwers, Mar del Plata (2015).
Collectieve Papier/hout 'Alledaags', Galerij Velas de la Ballena, Mar del Plata (2015).
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516244000
Populaire zoektermen
Kunst | Schilderijen | Modernherman brood schilderijendikke dames schilderijenschilderijen ton schultenjan cremer schilderijenmoderne schilderijenkunstcorrie leushuis schilderijenmarokkaanse schilderijenschilderijen dikke damesschilderijen rekmoderne kunstschilderijen herman paradieskunsttafelbladen gebruikt in Tuinsets en Loungesetssuzanne vermeer boeken in Thrillersla dress lavendel in Jurkenjan buitkamp in Overige Boekentoms 41 in Schoenenspoelbak bar in Horeca | Meubilair en Inrichtingrolstoel v300 in Rolstoelenwebasto klein zundert in Accessoires en Onderhoudherman miller in Lampen | Tafellampenventilatoren agrarisch in Agrarisch | Werktuigen