Le Yack (1972) - Au Croisement des Destinees€ 1,00
Alfred Anio (1967) - Evening in the City
00sinds 8 aug. '25, 05:01
€ 50,00
Beschrijving
Originele olieverfschilderij door een Poolse kunstenaar. Opgezet en klaar om opgehangen te worden.
Alfred Aniol – geboren in 1967 in Silezië, stad Tarnowskie Gory.
Hij gebruikt voornamelijk olieverf, af en toe acrylverf en pastels. Het belangrijkste gereedschap voor het schilderen is een paletmes. Deelnemer aan schilderen in de open lucht in Polen en daarbuiten.
Het mediterrane thema, evenals de Poolse en commerciële architectuur die rijk is aan prachtige monumenten, is een populair onderwerp.
Kleuren kunnen licht verschillen door persoonlijke scherminstellingen.
Goed verpakt in een stevige doos.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1516631025
Populaire zoektermen
Kunst | Schilderijen | Modernherman brood schilderijendikke dames schilderijenschilderijen ton schultenjan cremer schilderijenmoderne schilderijenkunstcorrie leushuis schilderijenmarokkaanse schilderijenschilderijen dikke damesschilderijen rekmoderne kunstschilderijen herman paradieskunstsissy boy tafel in Tafels | Bijzettafelshelm in Kleding | Motorhelmenoutdoorchef 420 g in Gasbarbecuesopen zeilboot sailhorse in Open zeilbotencharles spurgeon in Godsdienst en Theologiemotorhelm xl in Kleding | Motorhelmenmaxi cosi mura 2 in Kinderwagens en Combinatiesskistokken 120 cm in Skiën en Langlaufenmosselplantjes in Vissen | Aquaria en Toebehorenhengelo