Beschrijving

Nozvvu's I Still See You uit de Immortals-collectie is een origineel acrylportret uit 2025, handondertekend door de kunstenaar, 120 x 80 cm in barokstijl met uitstekende staat en ongeframed verzonden.



Dit stuk maakt deel uit van de recente collectie "Onsterfelijken", een hedendaagse herinterpretatie van figuren en scènes die met Rembrandt in verband worden gebracht.

Zie gedetailleerde informatie hieronder.

Saskia, muze en echtgenote van Rembrandt, obsessie van de schilder.

Nozvvu beeldt haar hier af met een sluier, gedeeltelijk uitgewist, met één oog dat achter het gebaar zit.

Het symbool is niet toevallig: het symboliseert de onmogelijkheid om een volledig geheugen te bezitten.

Liefde en verlies worden een onvolledige visie, een spookverschijning.

Titel: "Ik zie je nog steeds."

Het werk geeft uitdrukking aan de hardnekkigheid van een aanwezigheid die weigert te verdwijnen.

Een van de meest intieme en emotionele stukken uit de serie.


Nozvvu (Spanje, 1983)

Een hedendaagse Spaanse kunstenaar die is ontstaan uit de vereniging van graffiti en picturale traditie.

Ze begon met urban art, maar ontwikkelde daarna haar eigen taal waarin ze de kracht van het gebaar combineert met de discipline van het klassieke realisme.

De Immortals-collectie is een eigentijdse herinterpretatie van figuren en scènes die verband houden met Rembrandt.

Elk werk, uitgevoerd in acryl op canvas, vertaalt het barok naar een nieuw verhaal: tijdloze figuren, ontdaan van ornamentatie, maar geladen met drama en relevantie.

Nozvvu stelt een dialoog voor tussen collectief geheugen en hedendaagse ervaring: hoe we blijven kijken door de ogen van het verleden en hoe kunst tegelijkertijd verwoesting en relevantie kan zijn.


Tentoonstellingen:

2025: Munus Gallery / België
2024: BSTREET / Lille / Frankrijk
2023: Barsky Gallery (New Jersey) / Neem de WOW mee naar huis
2022: Zeven grafisch kunstenaars tentoonstelling (Huelva)
2021: Azur Gallery (Madrid) / "Moderne archetypen"
2017: Werk geselecteerd voor de eerste internationale beurs voor hedendaagse kunst in Malaga
2016: Geselecteerd voor de Nationale Schilderwedstrijd / Huelva

DRUK:

2025: Geef commentaar op een artikel in Munus Magazine.
2024: Titel en recent artikel in Munus Magazine

Artiest: Nozvvu, (Spanje).
Gesigneerd door de kunstenaar
Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.
Direct vanuit de studio van de kunstenaar

Het stuk is nog nooit geëxposeerd.

Het werk wordt verzonden in een kartonnen verzendbuis vanwege de grootte.

Het stuk wordt zonder lijst verzonden.

Met vriendelijke groet,
neus


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    2x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 6 sep. '25
    Advertentienummer: a1517503882