Beschrijving

Onie Jacksons Carabao (XXL) is een originele doek met gemengde technieken, 130 x 195 cm, handgesigneerd en zonder lijst, met echtheitscertificaat.



Verzending gerold in een buis, zonder chassis.
- Formaat 130 x 195 doek verwijderd van het originele frame, met zichtbare plooien en spijkers van de stoffeerder om het op het frame te plaatsen, door de koper zelf te verzorgen.
Unieke creatie met echtheidscertificaat
Origineel werk op linnen doek zonder lijst
Mengtechnieken

ONIE, schilder, beeldhouwer en componist, is geboren in 1977 in Orléans. Op jonge leeftijd volgt hij lessen aan de École supérieure des beaux-arts, waar hij tekenen studeert, voordat hij zich van de academische opleiding afkeert om zich aan te sluiten bij de straatkunstscene via een opkomende stroming, graffiti. Hij richt het collectief TBS (The Brutal Style) op met Skepa en enkele andere betrokken graffiti-artiesten.

Hij volgt later de cursussen aan de École supérieure de Design Graphique et de Communication Visuelle van Blois, waar hij in 1998 zijn diploma behaalt. Hij werkt als grafisch ontwerper tot 2003, het jaar waarin hij de Galerie Wall medeopricht.

En 2006 zette zijn schilderkunst een nieuwe weg in op doek, met figuratieve composities waarin het tekenen dat hij altijd al beoefent en de voorstelling van lichamen een essentiële rol spelen. Onie houdt ervan om genre- of denkbeeldige scènes te schilderen waarin hij zijn tijd vertaalt met poëzie en een vleugje ironie. Altijd op zoek naar balans in zijn werken, bedenkt hij zorgvuldig samengestelde composities met gedempte, genuanceerde kleuren. De bijzondere manier waarop hij schildert, samen met zijn zekere en beheersde stijl, geven zijn werk een sterke identiteit.

Geïnspireerd door zowel graffiti met artiesten als Jonone, Keith Haring, Cope 2, als door de vrije figuratie zoals Robert Combas of Hervé Di Rosa, zoekt hij overal. Maar zijn grootste inspiratiebronnen haalt hij uit de hele periode van de moderne kunst en beschouwt Pablo Picasso, Henri Matisse, Max Beckmann, Francis Bacon, Alberto Giacometti, James Ensor, Paul Gauguin, Egon Schiele als zijn ware meesters. Onie, in de lijn van George Condo, houdt ervan om het concept van 'kunstmatig realisme' of 'neo-cubisme' te bespreken.
Lees meer over oniejackson.com en ontdek haar muzikale composities op streamingplatforms.

Mengtechnieken: aerosol, pastel en olieverf op doek
Met echtheidscertificaat
- Wordt geleverd zonder chassis


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    2x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 12 sep '25
    Advertentienummer: a1517932868