Beschrijving

Origineel, gesigneerd hedendaags acryl schilderij van Patti, getiteld HUIS 12,13,14 (2022), multicolour, 30 × 30 cm, met Architectuur als onderwerp.



Titel: Huis 12,13,14
Artiest: Patií Domingues
2022
Techniek: Acryl op doek
Afmetingen: 30 × 30 cm

Dit schilderij markeert een cruciaal moment in de carrière van de kunstenaar en geeft de overgang weer tussen twee belangrijke werkreeksen: Cidades do Vento (2011–2019) en Moóca Houses. Kunstenaarsbiografie
Patií is een Braziliaanse visueel kunstenaar en architect die momenteel in Frankrijk woont. Opgeleid in Architectuur en Stedenbouw, onderzoekt haar artistieke praktijk de relatie tussen ruimte, geheugen en materiële aanwezigheid.
Sinds 2010 is haar werk internationaal geëxposeerd, te beginnen met Manifestations V: Hybridism bij MuBE – het Braziliaanse Museum voor Beeldhouwkunst in São Paulo. Ze heeft solo- en groepstentoonstellingen gepresenteerd in Brazilië en in Europa, waaronder de Carrousel du Louvre in Parijs, en solo-exposities in Duitsland.
Ze bevindt zich momenteel in een kunstenaarsresidentie in Frankrijk, waar ze een op onderzoek gebaseerd project ontwikkelt gericht op plaats, sporen en visuele archeologie.

Geselecteerde tentoonstellingen
* Manifestaties V: Hybrisme – MuBE (Brazilian Museum of Sculpture), São Paulo, Brazilië (dec 2010 – jan 2011)
* Cities of the Wind – Solo-expositie, Infraero Cultural Space, Guarulhos International Airport, Brazilië (sep – okt 2011)
* Salon 2011 – Carrousel du Louvre, Parijs, Frankrijk (dec 2011)
The Seven Women – Groepstentoonstelling, Espaço Paulista de Arte, São Paulo, Brazilië (mei – jun 2012; mei 2015)
* Pluripolar – Groepsexpositie, QAZ Gallery, São Paulo, Brazilië (juli 2012)
* Carrousel du Louvre – Art Shopping – Parijs, Frankrijk (november 2015)
* Patií uit Brazilië – solotentoonstelling, Kultur-Stadl, Duitsland (dec 2016 – jan 2017)
* Tropical – solo-expositie, Kultur-Stadl, Duitsland (dec. 2019)
* Ovirandô (IX Edition) – Groepstentoonstelling, Consulaat-Generaal van Brazilië, Amsterdam, Nederland (Nov – Dec 2022)
* Huisjes – Groepstentoonstelling, Pexpo Amsterdam, Nederland (mei 2023)


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    12x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 16 jan '26
    Advertentienummer: a1521855117