Beschrijving

Bruno Cantais presenteert Japanese mind, een originele olieverfschilderij op doek in abstracte stijl, 50 by 50 cm, met handtekening, gedateerd 2026, vervaardigd in Frankrijk en rechtstreeks verkocht door de kunstenaar, met een echtheidscertificaat dat per aangetekende zending wordt meegeleverd.

  • Titel:
  • Bruno Cantais - Japanese mind
  • Geschatte waarde:
  • €600.0
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Olieverfschilderij op doek op een houten schilderijlijst
    Randen geverfd in het zwart
    Gesigneerd en gecontresigneerd op de achterkant
    Gevernisd
    50 x 2 x 50 cm
    Zeer goede staat
    Niet ingelijst

    Een echtheidscertificaat zal bij de verzending per aangetekende post met verzekering worden toegevoegd ter hoogte van de geboden prijs.
    Zorgvuldige verpakking en internationale aangetekende verzending met traceerbare verzending.
    Te zien op www.bruno-cantais.com en allouardgallery.com

    Volgens Artprice bedraagt de marktwaarde van Bruno Cantais in 2021 ongeveer 600-2000 euro voor zijn schilderijen en multiples-afdrukken, wat hem een relatief betaalbare kunstenaar maakt voor verzamelaars van kunstwerken.

    Een boulimische en spontane schepper, Bruno Cantais woont in Lyon, hij verkent verschillende technieken, variërend van abstract expressionisme tot Rauschenberg of De Kooning, tot projecties van materie in de stijl van Georges Mathieu, tot Pop Art-collage of het expressionisme van Karel Appel, die de grenzen tussen abstract gebaar en figuratieve voorstelling doorkruist. Maar zijn signatuur blijft altijd deze fysieke schilderkunst, deze met het lichaam bewerkte materie, getuigenis van de intime monoloog van de kunstenaar.

    Kunstenaar vertegenwoordigd bij de galerie Les couleurs de l'éternité in Frankrijk, Gallery Modern Dutchart in Nederland.
    Wat betreft Artprice, Drouot en Akoun sinds 2005.
    Atelier Maeght in 2005.
    Recent deelnemer aan de Art3f-beurs in Lyon.
    Recente tentoonstellingen in Chiinu (Moldavië), Cannes, Pézenas en Lyon, Abbaye de Paul Bocuse gala-avond 2023.
    Parijs, galerie privécollectie Île Saint Louis sinds 2016.
    Tentoonstellingen in internationale galeries Belgie9, VS, Italië en Portugal sinds 2019.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga snel naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    5x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 29 mei '26
    Advertentienummer: a1526648565