Mytek Brooklyn+ DAC incl. Sbooster BOTW MKII voeding upgrade

1327sinds 11 jul. '25, 10:30
€ 1.099,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw

Beschrijving

Fantastische DAC/voorversterker, die nog beter klinkt door de externe Sbooster MK II voeding upgrade.

Zowel DAC als SBooster samen in 1 pakket voor slechts 1099,-

SBooster wordt niet los verkocht!

De opvolger van de geprezen Mytek Brooklyn DAC is de nieuwe opvolger de DAC+.

De Mytek Brooklyn DAC+ is naast een DAC ook een ideale voorversterker en hoofdtelefoonversterker. Wat de Mytek tevens uniek maakt is de mogelijkheid tot het aansluiten van een analoge bron zoals bijvoorbeeld een draaitafel, zowel MM als MC. Op die manier hoeft u geen andere apparaat aan te schaffen om u draaitafel aan te sluiten.

Enkele kenmerken van de Mytek Brooklyn DAC+
Sabre 9028 Pro-chipset (in de DAC werd gebruikt gemaakt van de Sabre 9018)
Hogere kwaliteit, meer transparante en minder ruis analoge circuit
Analage ingangen hebben een verbetering gekregen wat zorgt voor nog betere prestaties
De phono ingang is verbeterd wat zorgt voor meer transparantie
Verbeterde hoofdtelefoonuitgang (meer details, meer definitie)
Dual mono analoog circuit/path

Ondersteunende formaten
De Mytek Brooklyn DAC is in de huidige markt misschien wel één van de meest ondersteunende dac’s qua formaten. De DAC+ beschikt kan tot maximaal 32 bit/384kHz (maximale ondersteuning op USB), DSD (maximaal DSD256) en MQA (Master Quality Audio). Het MQA is tegenwoordig vooral bekend vanwege Tidal (streamingdienst).
Voeding
De Mytek is standaard uitgerust met een eigen voeding (30 watt). De DAC+ biedt u tevens de mogelijkheid om een externe voeding te gebruiken. In combinatie met bijvoorbeeld een Sbooster voeding is duidelijk verneembaar dat het geluid meer definitie krijgt en strakker in de lagere frequenties.
Advertentienummer: m2287838975