Humax iHDR-5050C TV-recorder 1000GB Twin-tuner Ziggo Refurb
Kenmerken
Beschrijving
Bestel eenvoudig via onze website.
Dit betreft een refurbished artikel met gebruikssporen (B-keuze) op de behuizing. De harde schijf is geüpgraded naar een 1000GB exemplaar. Wordt geleverd met nieuwe afstandsbediening en HDMI-kabel.
De Humax iHDR-5050C is een geavanceerde digitale HD-kabelontvanger met een ingebouwde harde schijf geüpgraded naar 1000GB, waardoor de gebruiker aanzienlijk meer ruimte heeft voor het opnemen van favoriete programma’s, films en series.
Met deze ontvanger kun je genieten van scherpe HD-beeldkwaliteit en kristalhelder geluid. De Humax iHDR-5050C biedt de mogelijkheid om live televisie te pauzeren en terug te spoelen, zodat je nooit meer een belangrijk moment mist. Daarnaast heeft het apparaat een gebruiksvriendelijke interface, dual-tuner functionaliteit waarmee je één programma kunt opnemen terwijl je een ander bekijkt, en uitgebreide verbindingsopties zoals HDMI en USB. Dankzij de upgrade naar een 1000 GB harde schijf kun je nu nog meer content bewaren, ideaal voor intensieve gebruikers die hun favoriete media in hoge kwaliteit willen archiveren.
Dit betreft een marge artikel (btw niet aftrekbaar).