Canon EF 55-200mm f/4.5-5.6 II USM – Made in Japan

€ 15,00
10sinds 30 mei. '25, 14:52
Deel via
of

Beschrijving



beschrijving:
Te koop: een Canon EF 55-200mm f/4.5-5.6 II USM-objectief, compatibel met alle Canon reflexcamera's met EF-mount. Gemaakt in Japan, uitgerust met USM-motor (Ultrasone Motor) voor snelle en stille autofocus.
Belangrijkste kenmerken:
Brandpuntsafstand: 55-200 mm
Maximale opening: f/4,5-5,6
Aanval: Canon EF
Automatische en handmatige scherpstelling selecteerbaar (AF/MF)
Compact en licht, ideaal voor natuurfoto's, portretten en dagelijks gebruik.
Inclusief voor- en achteraan Tappi
Voorwaarden:
Het doel is in goede algemene staat, met oppervlakkige gebruikssporen. De lenzen zijn schoon, zonder krassen, schimmel of zichtbaar stof. Test van werking op Canon-body: vloeiende en precieze autofocus.
Een uitstekende gelegenheid voor wie op zoek is naar een veelzijdige zoomlens tegen een betaalbare prijs.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1514364472