Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Heuptas

Beschrijving

Mooi, nog als nieuw uitziende, donkerblauwe Tamrac fototas.

De tas is zowel als heuptas, als als schoudertas (of gecombineerd) te dragen.
De tas heeft naast het grote hoofdvak tevens een voorvak en een vak onder de bovenkant/klep.
De indeling is flexibel en gemakkelijk te wijzigen.De gepolsterde binnen indeling is met klitterband vastgezet en te verplaatsen.

De tas is op meerdere manieren te dragen. Hiervoor heeft de tas twee verschillende riemen. Een om de tas als heuptas op de rug of op de buik te kunnen dragen. En een aparte riem om de tas als schoudertas te kunnen dragen. Dit is ook te combineren. Beide riemen zijn ook los te koppelen en aan de achterkant in het foudraal te schuiven.
De tas is geschikt om er bijvoorbeeld een of twee spiegelrelfex camera's in op te bergen. Eventueel met flitser en extra objectief.

De afmetingen van de tas zijn: breed 28 cm., hoog 17 cm. diep 18 cm.

Alleen op biedingen in het "bod veld" in de advertentie wordt gereageerd. Op biedingen via "berichten" wordt niet gereageerd.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Annen
79x bekeken
1x bewaard
Sinds 20 aug '25
Advertentienummer: m2301748669