Beovox S45-2 Bang en Olufsen B&o

33019sinds 13 jun. '25, 16:26
€ 245,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

TypeFront, Rear of Stereo speakers
WattageMinder dan 60 watt

Beschrijving

Deze set luidsprekers van Bang en Olufsen staat bekend om zijn grote prestaties. Van 1978 tot en met 1982 leverde B&o de schitterende S45-2 luidsprekers, ontworpen door Jacob Jensen.

Bijzonder is het grote bereik en volume dat deze compacte luidsprekers kunnen weergeven. B&o gebruikte een stijf kunststof chassis en monteerde daar drie topkwaliteit drivers in; een 20 cm woofer van Peerless met rubber rand, een midrange van SEAS en een dome tweeter van Philips. Om het chassis werd een schitterende solide kast gemaakt. Aan de voor en achterzijde werd de kast voorzien van een geborsteld aluminium sierrand en de kast werd afgewerkt met hoogwaardig houtfineer. De afneembare fronten hebben een kenmerkende knik en zijn voorzien van zwarte stoffen bekleding. Zeker als ze zijn voorzien van de gewilde standaards is het echt een plaatje! De luidsprekers kunnen een continu vermogen aan van 45 Watt met 75 Watt pieken.

Deze set is technisch in topconditie, de buitenzijde is opgeknapt. Het houtfineer, zeldzaam eiken, is behandeld en ziet er weer netjes uit. De doeken zijn schoongemaakt en zijn keurig. Er zitten echt wel wat plekjes aan, maar niks geks. De standaards zijn opnieuw gespoten en zien er weer knap uit. Ik lever een set DIN pluggen mee zodat je de speakers eenvoudig op elke versterker kunt aansluiten.

Met deze set haal je topklasse hifi in huis, gemaakt voor echt luisterplezier. Uiteraard is de set te beluisteren. Lees de recensies op Beocentral en Beoworld maar eens!
Advertentienummer: m2278924241