Aangeboden: Een krachtige CSS SDX12 XBL subwoofer, aangedreven door een hoogwaardige Hypex PSC2.700 versterker.
De driver en versterker zitten ingebouwd in een 30mm dikke MDF gesloten behuizing (onafgewerkt) van 44x44x40cm (HxDxB) en staat op SVS soundpath voetjes. De versterker zit in een eigen gesloten compartiment.
De sub klinkt erg strak en is via de Hypex software naar wens te tunen, je moet dan wel weten wat je doet en vereist enige audio ervaring.
De driver en versterker zijn uiteraard ook prima te gebruiken in andere ontwerpen. Een circa 50L bass-reflex ontwerp geeft een f3 van circa 24Hz. Met de parameteische EQ is dat ook nog prima te tunen voor de ruimte waar de sub komt te staan.
De sub is een paar jaar in gebruik geweest, na een verhuizing staat hij al enige tijd ongebruikt en is het tijd om hem van de hand te doen.
Losse onderdelen aanschaffen kan ook, prijzen:
- CSS SDX12 €400
- Hypex PSC2.700 €400