Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Front, Rear of Stereo speakers
Wattage
120 watt of meer
Merk
Handelsnaam fabrikant
KLIPSCH GROUP, INC.
Postadres fabrikant
PRODUCT OF CHINA
E-mailadres fabrikant
info@ricks-audio.com

Beschrijving

♫ Rick’s Audio - Vintage Vibes ♫
Dé Vintage Hifi Specialist van het zuiden!

Ontdek onze showroom in Budel (NB) en beleef muziek zoals het bedoeld is.

✔ Grote selectie zorgvuldig geteste vintage en gebruikte hifi
✔ Luister en test jouw favoriete apparatuur
✔ Deskundig advies en persoonlijke aandacht
✔ Gastvrije sfeer met een verse kop koffie

De Jamo C91 II biedt een perfecte balans tussen hoogwaardige akoestische prestaties en strak, minimalistisch Deens design.
Deze compacte bookshelf speakers vullen elke ruimte met een helder, dynamisch en verrassend volwassen geluid.

Dankzij de Hybride Composiet Conus (HCCC) woofer beschikt de C91 II over een ultracompact 2‑weg bass‑reflexsysteem dat uitblinkt in detail, balans en muzikale verfijning.
De 1" silk‑dome tweeter, gecombineerd met een anti‑diffractie Wave Guide, zorgt voor een schone, open weergave met uitstekende spreiding – zelfs wanneer je niet recht voor de speaker zit.

De boekenplankluidsprekers uit de Concert 9 Series II brengen verschillende belangrijke esthetische veranderingen tot leven: hoogwaardige houtnerfafwerkingen, dubbelgevouwen tweed‑roosters, slankere chroomaccenten en gesatineerde aluminium details. Alles ontworpen om naadloos op te gaan in elk interieur.

Hoogtepunten:

✓ Concert-niveau geluidsweergave via een hoogwaardige woofer
✓ Diepere bas en minder vervorming met behulp van technologie om het geluid verder te brengen
✓ Een schoner geluid door uw hele ruimte, zelfs als u van stoel wisselt

Algemene Specificaties:

  • Merk: Jamo
  • Aansluiting: Single wiring

Fysieke eigenschappen

  • Kleur: Zwart/Antraciet
  • Verwijderbaar magnetisch front/grille van tweed
  • Breedte: 17,5 cm
  • Diepte: 19 cm zonder front / 20 cm met front
  • Hoogte: 26,5 cm
  • Gewicht: 3.5 kg

Speaker eigenschappen

  • Impedantie: 6 Ohm
  • Nominale belastbaarheid (continu): 100 Watt
  • Maximale belastbaarheid (piek): 200 Watt
  • Aanbevolen versterkervermogen: 50-100 watt
  • Stroomvoorziening: Passief
  • Frequentiebereik: 65Hz - 24kHz
  • Gevoeligheid: 86 dB
  • Bassreflexbehuizing met baspoort aan de achterzijde
  • Luidsprekerterminals met schroefklemmen

Drive Units

  • 1" (25 mm) zijden dome-tweeter met een geïntegreerde waveguide voor gerichte hoge frequenties
  • 4" (101,6 mm) HCCC (Hybrid Composition Conical Cone) woofer

De aangeboden JAMO C91 II zijn zowel technisch als optisch als NIEUW. Deze prachtige luidsprekers zijn volledig nagekeken, gereinigd en natuurlijk hebben we deze prachtige speakers uitvoerig getest. Dit Matching Pair wordt verkocht met 3 MAANDEN garantie tegen een VASTE winkelprijs.

(Door defecten/storingen veroorzaakt door gebruikersfouten, reparatie door derden en/of "doe-het-zelf" reparaties komt deze garantie te vervallen)

Verzending gewenst?
Geen probleem! Stuur ons een privébericht of e-mail met je naam, adres en e-mailadres. Je ontvangt dan een factuur met iDEAL-betaallink. Na betaling verzenden wij je bestelling zorgvuldig verpakt.

Oude audioapparatuur inruilen?
Ja, dat kan ook! Wij nemen gebruikte apparatuur in, afhankelijk van de staat en waarde. Interesse? Stuur ons gerust een bericht voor de mogelijkheden.

Rick’s Audio – Specialist in vintage Audio
De Kempen 18
6021PZ Budel
info@ricks-audio.com
+31 (0)495 785 698

Openingstijden:
Di t/m Vrij: 12:30u – 18:00u
Za: 10:00u – 16:00u

Tijdens de feestdagen hebben wij aangepaste openingstijden:

- KERSTAVOND:12.30u - 16.00u
- 1e KERSTDAG: GESLOTEN
- 2e KERSTDAG: 10.00u - 16.00u
- OUDJAARSDAG: 12.30u - 16.00u
- NIEUWJAARSDAG: GESLOTEN

✦ Eerlijk + persoonlijk advies
✦ Echte winkel + showroom
✦ Snelle levering + zorgvuldig verpakt.
✦ Tot wel 90 dagen garantie

NB. "De door ons aangeboden apparatuur verkeert over het algemeen in een zeer nette staat. Het blijft echter gebruikte apparatuur met een verleden; eventuele minimale gebruikssporen kunnen we dus niet uitsluiten!"

Het herroepingsrecht van Artikel 6: 230o van het Burgerlijk Wetboek en het wettelijke conformiteitsrecht van Artikel 7:17 en 7:18 zijn niet van toepassing op aankopen van gebruikte artikelen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Budel
211x bekeken
3x bewaard
Sinds 23 dec '25
Advertentienummer: m2348077413