Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Front, Rear of Stereo speakers
Wattage
60 tot 120 watt

Beschrijving

Aangeboden:

2x MC Systems type PST - highend tweeweg vloerstaande speakers - 8 ohm

Deze MC Systems PST is een design speaker die driehoeksgewijs is opgebouwd waardoor niet alleen akoestische reflecties de kop worden ingedrukt maar de speakerkast er optisch niet alleen apart uitziet maar ook verrassend slank oogt.

De gedempte basspoort is aan de voorkant geplaatst, dit maakt plaatsing dicht tegen de muur mogelijk.

De impedantie bedraagt 8 Ohm en de gevoeligheid is 91 dB (2,83 V op 1m) De scheidingsfrequentie ligt bij 1800 Hz en het gebruikte scheidingsfilter dat in een aparte kast onder in de luidspreker geplaatst is is een tweede orde seriefilter.

De speaker is een tweewegsysteem, wat voor rust in de geluidsweergave zorgt. MC Systems is op zoek gegaan naar de beste componenten en dat is hoorbaar te merken. Prachtspeaker die zich vlot laat aansturen door de meeste versterkers.

1x Celestion CC1 (center) speaker - 3 speakers, 50Watt 8 ohm grootte: 333 x 150 x 150 mm - een conusdop ingedeukt (zie foto)

Te komen beluisteren en ophalen in Rotterdam. Worden niet verzonden, te zwaar.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
625x bekeken
6x bewaard
Sinds 1 mar '26
Advertentienummer: m2372276008