Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Porro (met knik)
Vergroting
8 tot 12x
Handelsnaam fabrikant
.
Postadres fabrikant
.
E-mailadres fabrikant
.

Beschrijving

Te koop aangeboden: een mooie, klassieke verrekijker met een bijpassende lederen draagtas. Deze verrekijker is een uitstekend instrument voor observatie van vogels, natuur, sportevenementen of voor gebruik tijdens wandelingen.

Specificaties:

Vergroting: 10x50, wat staat voor 10 keer vergroting met een objectieflens diameter van 50mm. Dit zorgt voor een helder en breed gezichtsveld, zelfs bij schemering.

Optiek: De verrekijker is "FULLY COATED OPTICS", wat duidt op lenzen met een meervoudige coating voor een betere lichttransmissie en contrast.

Gezichtsveld: 102m op 1000m.

Bijzonderheden: Gemaakt in Japan.

Accessoires: Inclusief een originele, vintage zwarte lederen draagtas met rode binnenvoering en een draagriem, wat het geheel een authentieke uitstraling geeft. Ook zijn de lensdoppen nog aanwezig.

Conditie:

De verrekijker en de tas verkeren in een goede, gebruikte staat met lichte tekenen van leeftijd. De optiek is helder en het focusmechanisme werkt soepel. De lederen tas beschermt de verrekijker nog steeds uitstekend.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Enschede
214x bekeken
2x bewaard
Sinds 14 aug '25
Advertentienummer: m2299672308