Pro-ject draaitafel 6.9

1744sinds 23 jul. '25, 15:13
Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 12,00
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
TypePlatenspeler

Beschrijving

Te koop ivm met uitdunnen verzameling onze Pro-Ject 6.9 draaitafel met sub-chassis gemaakt van hoogwaardig MDF op drie spikes met onder plaatjes. Een hoge massa geeft en niet-resonant . Voeten, die de hoofdsokkel loskoppelen van de basis, worden gecombineerd met een zware totale draaitafelmassa . Waardoor de draaischijf zwevend is
Het resultaat is een unieke combinatie van ‘massabeladen’ en ‘zwevende draaitafel’

In plaats van de oude standaard van puur metaal dat voor de hoofdschotel werd gebruikt, hebben ze een perfecte legering gevonden Daarnaast hebben ze gerecyclede vinylplaten aan de bovenkant gelijmd (die als een perfecte mat fungeren) en deze ‘sandwich’ gebakken voordat we deze nauwkeurig uitbalanceerden.

Het eindproduct profiteert vervolgens van een heerlijk resonantievrije, zware draaischijf, die ultrastil loopt .

De Pro-Ject 9.6 met zijn toonarmbasis profiteert ook van ‘high-mass’-technologieën en is geïsoleerd van het moederbord . Om deze toonarm te kunnen gebruiken met een breed scala aan phono-cartridges wordt nu geleverd met een Philips 412 goud element met zo goed als nieuw naald.

Toonarmkabel
De Pro-Ject Xtension 10 Evolution wordt standaard geleverd met de premium toonarmkabel 5-pins > RCA-kabel. Voor een optimale aansluiting op de Phono Box RS of RS2.
Fotos maken onderdeel uit van de beschrijving ophalen heeft mijn voorkeur verzenden liever niet . De liftarm hebben we voorzien van een druppeltje seconde lijm omdat hier wat spel op kwam .ook de kap is niet meer zo mooi maar werkt wel goed .
Advertentienummer: m2291962684