Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Type
Platenspeler
Eigenschappen
Automatisch

Beschrijving

Mooie vintage jaren '60 Garrard Synchro-Lab 72B

Kwam op de markt in 1969.

Jaren geleden van een bekende overgenomen.

Plint is in mooie staat. De stofkap heeft wat plekjes, maar is ook prima.

De Garrard Synchro-Lab 72B is een robuuste en betrouwbare platenspeler uit het gouden tijdperk van analoge audio. Dit model is voorzien van het befaamde Synchro-Lab motorontwerp, dat een stabiele draaisnelheid garandeert.

De platenspeler functioneerde wel, maar het mechanisme van automatisch afslaan zat volledig vast. Het originele vet was volledig uitgedroogd, en dat heb ik verwijderd en geolied. Nu beweegt alles weer zeer soepel. Maar toch doet de afslag het nog niet goed.

Maar dit project staat al te lang te wachten. Kan er de tijd niet voor vinden. Dus nu mag een volgende eigenaar er mee aan de slag. Je koopt hem in de staat zoals ie is.

De speler heeft een din-aansluiting, maar daar zijn verloopkabeltjes voor. Als ik hem kan vinden, krijg je hem er bij.

T.e.a.b.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
205x bekeken
1x bewaard
Sinds 7 mei '26
Advertentienummer: m2397105802