Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Platenspeler-onderdeel

Beschrijving

Deze Michell Engineering platenklem, is ontworpen om je vinylplaten stevig op de draaitafel te klemmen. Dit vermindert ongewenste trillingen en verbetert de geluidskwaliteit aanzienlijk. Het is een essentieel accessoire voor elke serieuze vinylliefhebber die het maximale uit zijn platencollectie wil halen. Gemaakt van hoogwaardige materialen en met de kenmerkende precisie van Michell Engineering.

Dit is de allereerste platenklem ter wereld. Ontworpen door John Michell. Hij probeerde het idee weliswaar te patenteren, maar het octrooibureau oordeelde dat het ontwerp niet belangrijk genoeg was om in aanmerking te komen voor een octrooi.

Ben zelf niet meer in bezit van een Michell draaitafel dus daarom in de verkoop.

Gebruiksaanwijzing: voor het plaatsen draai de knop iets naar links, het gat wordt nu iets groter zodat het makkelijker over de pin gaat. Na het plaatsen knop wat naar rechts om de lp te klemmen.De conditie is near mint conditie. Het is een klem je draait het vinyl strakker tegen het plateau. Voordeel er is geen belasting op het lager.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Breda
273x bekeken
3x bewaard
Sinds 5 aug. '26
Advertentienummer: m2427644860