Beschrijving
Kavel beschrijving
DENON DCD-S10 CD-speler in uitstekende staat met originele afstandsbediening en originele meertalige handleiding
CD-speler met ALPHA-processor. De ALPHA-processor kan 16-bits data afspelen met een 20-bits kwaliteit, waarbij digitale data op een CD of ander medium zijn opgeslagen worden gebruikt en de digitale data worden geïnterpoleerd waar het geluid van nature voorkwam. Daarnaast, wanneer een CD met een andere opnamemethode wordt gebruikt, zoals CD-puntsgegevens, wordt het inkomende signaal geanalyseerd en wordt de overeenkomstige band automatisch aangepast. De DAC-sectie is uitgerust met de SLC-processor, een DENON-Exclusive, geïntegreerd in de DAC-chip om de nauwkeurigheid te verbeteren. Voor de voedingssectie is een digitale/analoge scheidingstructuur toegepast om de digitale en analoge schakelingen in het voedingssysteem te scheiden, inclusief transformator, rectifyer en nivelleringcircuit. Bovendien zijn de audioschakeling en servo/digitale schakeling in aparte eenheden geplaatst om de signaalstroom schoon te houden en ruisoverlapping te voorkomen. Voor de lade en het basiskader van het oogmechanisme zijn vernieuwde componenten gebruikt. Ten slotte is de stijfheid verhoogd door een koperen stalen afschermplaat toe te passen. De disk lade is bedekt met een speciale coatingmaterial met collageen om de overdracht van trillingen te voorkomen, waardoor trillingen naar de disk worden beperkt.
Door een zwaar chassis te gebruiken en het zwaartepunt ervan te verlagen, wordt het effect van trillingen verminderd. Daarnaast worden trillingen omgezet in warmte door een samengestelde laag met verschillende metalen, zoals sinterlegering en aluminium, voor het gedeelte dat in contact staat met de vloer, waardoor de impact op de geluidskwaliteit afneemt.
De leesmechaniek bevindt zich centraal in het chassis om de gewichtsbalans te optimaliseren en trillingen en resonanties te minimaliseren wanneer het chassis wordt aangedreven door een motor.
Het servo-circuit beschikt over een digitale servo. In dit circuit kan de optimale servohoeveelheid worden aangepast op basis van de toestand van elke schijf.
De DCD-S10 kan worden gebruikt als DAC door twee digitale koaxiale invoerpoorten te gebruiken met het optische systeem.
Het beschikt over functies zoals directe selectie, programma-selectie, herhalen, handmatig zoeken, automatische zoekopdracht, index-zoektocht, fader, piekzoeken en willekeurige afspeling.
Het beschikt over een automatische wijzigingsfunctie waarmee de duur van de tape kan worden gespecificeerd.
Het beschikt over een automatische afstandsbediening die ongeveer 4 seconden stilte tussen nummers invoegt.
Met de helderheidsregeling met 4 niveaus kan de helderheid van de display worden aangepast.
Algemene kenmerken:
Type: CD-speler
D/A-conversiesysteem: Lambda Super Linear Real 20-Bit DAC met 4-bit
Digitale 20-bit filter met 8x oversampling + derde orde GIC-analoge filter
Frequentie van 2 Hz tot 20 kHz
Signaal-ruisverhouding 118 dB
Dynamisch bereik 100 dB
Totale harmonische vervorming factor 0,0018% (1 kHz)
Kanaalscheiding 110 dB (1 kHz)
Analoge uitgangsspanning: Vast: 2,0 +/- 0,3 V/10 k
Varieerbaar: 0 ~ 2,0 V/10 k
Vermogen: 100 V AC, 50 Hz/60 Hz
Elektrisch verbruik 20W
Buitendimensions:
Breedte 434 x Hoogte 135 x Diepte 342 mm
Gewicht: 14 kg
Afstandsbediening
Oorspronkelijke meertalige handleiding
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
54x bekeken
1x bewaard
Sinds 25 okt. '26
Advertentienummer: a1533047191
Populaire zoektermen
hema radiograetz radiodementie radioradio cd speleraccu makita radiovintage +radionordmende radiophilips ampli radiovintage radiovintage radiomakita radionordmende radiomakita radio dmr112fm radiodubbeltje 1944 in Munten | Nederlandfiat 500 miniatuur in Modelauto's | Overige schalenhusqvarna 230 acx in Robotmaaiersscream 5 dvd in Cd's | Overige Cd'sps of sweden dekje rozeocean in Volvophilips videopac in Vintage Computersputters majoor in Vogels | Kanarieshans theobielzen tafel in Tafels | Salontafels