Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Te koop aangeboden: Raumfeld ( teufel) streaming soundbar met subwoofer.

Subwoofer hangt hier aan de muur maar kan ook gewoon op de grond of onder de bank geplaatst worden. Deze is draadloos met de soundbar te verbinden

Raumfeld Soundbar – specificaties

Met zes hoge/middentonen, koepelmembranen van drie inch, een maximaal vermogen van 180 Watt en algoritmen voor geluidsbewerking, moet de Raumfeld Soundbar zorgen voor een optimale audioweergave. De luidsprekers genereren hierbij volgens Raumfeld een brede geluidsweergave en de luisteraar kan zich vrij door de ruimte bewegen zonder dat dit een invloed heeft op de geluidservaring. De soundbar brengt ook qua aansluiting en bediening meer vrijheid naar de woonkamer. De verbinding met de televisie verloopt via één HDMI-kabel, welke ook HDMI ARC en HDMI-CEC ondersteunt. Verder zien we een usb-poort, een optische ingang, een analoge audio-ingang, een netwerkaansluiting en een sub-out-poort op de soundbar terug.



De Raumfeld Soundbar biedt streaming audio zonder kwaliteitsverlies en via het draadloze netwerk krijg je toegang tot een vrijwel onbeperkte selectie van playlists van Spotify, Napster, TIDAL, internetradio en muziek met hoge resolutie, direct via de netwerkschijf. Ook is het mogelijk om via de smart tv YouTube-playlists af te spelen. Wanneer de soundbar met andere speakers van Raumfeld wordt gecombineerd, krijg je toegang tot multiroom-opties, zoals het afspelen van dezelfde of verschillende muziek in uiteenlopende ruimtes. Tracks worden geselecteerd en afgespeeld via de gratis Raumfeld-app. Tevens wordt een afstandsbediening meegeleverd. Zoals bekend van de draadloze luidsprekers van Raumfeld kunnen de zendertoetsen op de afstandsbediening worden voorgeprogrammeerd met de favoriete muziek.



Voor een vol basgeluid wordt de soundbar ondersteund door de bijbehorende Raumfeld actieve draadloze subwoofer met een plat design. De versterker levert een vermogen van 200 Watt, dat volgens het principe van downfiring wordt doorgestuurd aan de drie naar onderen uitstralende subwoofers. De subwoofer kan aan de muur worden bevestigd of direct onder de televisie worden opgesteld, en maakt automatisch een draadloze verbinding met de soundbar via een radioverbinding op de bandbreedte van 5 GHz. Een voedingkabel is het enige wat nodig is. De subwoofer komt met diverse afstelopties, waaronder een fase-knop, een gevoeligheidsknop (dB, volume) en een knop waarmee de laagste frequentie ingesteld kan worden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Finsterwolde
93x bekeken
5x bewaard
Sinds 15 sep '25
Advertentienummer: m2311499034