Kenmerken
Beschrijving
De Autool SVB302 is een inspectiecamera ontworpen voor visuele inspecties op moeilijk bereikbare plaatsen. Dit model is uitgerust met een camerakop met een diameter van 6.40 mm en een flexibele kabel met een lengte van 1 meter. De lens is articulerend en kan in twee richtingen worden bewogen. De camera wordt via een USB-kabel aangesloten op een smartphone, tablet of laptop, die fungeert als display.
Voor zicht in donkere ruimtes beschikt de camerakop over 6 instelbare leds met drie helderheidsniveaus. De lens kan tot 210 graden articuleren, wat het navigeren door bochten en complexe structuren mogelijk maakt. De camerakop heeft een IP67-certificering, wat betekent dat deze water- en oliebestendig is. Een ingebouwde functie voor bescherming tegen hoge temperaturen schakelt het apparaat automatisch uit om schade te voorkomen. Opnames van beelden en video's worden direct opgeslagen op het aangesloten apparaat.
Toepassing en functionaliteit:De SVB302 is ontwikkeld voor het uitvoeren van niet-destructieve inspecties in diverse omgevingen, waarbij de articulerende lens een gedetailleerd overzicht biedt van de interne staat van componenten en systemen.
- Articulerende lens: De camerakop kan via een draaiknop op het handvat in twee richtingen worden gestuurd met een maximale stuurhoek van 210 graden.
- Led-verlichting: De camera is voorzien van 6 leds waarvan de helderheid in drie standen kan worden aangepast aan de lichtomstandigheden.
- Bescherming tegen hoge temperaturen: Een ingebouwde sensor monitort de temperatuur en schakelt de camera automatisch uit bij oververhitting om de componenten te beschermen.
- IP67-certificering: De sonde is water- en oliebestendig en kan worden gebruikt in vochtige omgevingen, zoals leidingen of motorruimtes.
Het apparaat is geschikt voor een breed scala aan inspectietaken in zowel de automotive sector als voor industrieel onderhoud.
- Automotive inspectie: Inspectie van verbrandingskamers, driewegkatalysatoren, verdampers en andere afgesloten motoronderdelen.
- Industrieel onderhoud: Controle van leidingen, machines, lasnaden en de interne staat van constructies.
- Controle van installaties: Inspectie van elektrische bedrading in muren, sanitaire voorzieningen en HVAC-systemen.
De camera maakt gebruik van een aangesloten extern apparaat voor de weergave, bediening en opslag van beeldmateriaal.
- Opslag: Beelden en video-opnames worden direct opgeslagen op de interne opslag van de verbonden smartphone, tablet of laptop.
- Connectiviteit: De inspectiecamera wordt via een USB 2.0-interface aangesloten op het weergaveapparaat.
De SVB302 is ontworpen om te functioneren met een breed scala aan mobiele apparaten en besturingssystemen.
- Besturingssystemen: Compatibel met Android en Apple (iOS) apparaten, waaronder smartphones, tablets en laptops.
- 1x Autool SVB302 inspectiecamera
- 1x USB-kabel
- 1x Opbergkoffer
- 1x Handleiding