AutoVip 1700 (Draai en Kantelbruggen, WERKPLAATSINRICHTING)€ 1.495,00
Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
WIJ ZIJN T/M 24 AUGUSTUS GESLOTEN.
TIJDENS ONZE VAKANTIE KUNT U GEWOON UW BESTELLINGEN PLAATSEN, DEZE WORDEN DAN IN DE WEEK VAN 25 AUGUSTUS UITGELEVERD.
ONZE EXCUSES VOOR EEN EVENTUEEL ONGEMAK EN EEN FIJNE VAKANTIE!
Deze 22-delige professionele schoonmaakset voor verfspuitpistolen is een uiterst volledige set voor het grondig schoonmaken en onderhouden van spuitpistolen, Airless pompen, onder- en bovenbekers etc. Deze schoonmaakset voor verfspuiten draagt bij aan een langere levensduur en mooiere verneveling van uw verfspuitpistool. Wordt geleverd in een luxe kunststof doos
Voor het reinigen van het verfkanaal, de binnenkop, naald en luchtkap van een spuitpistool. Het is voor een goed resultaat belangrijk om uw spuitpistool geregeld te onderhouden. Met name grondverfpistolen worden hierbij vaak vergeten. Het is aan te raden om een keer per week het spuitpistool te demonteren en grondig met thinner te reinigen. En vergeet daarbij niet de naalden goed door te blazen en vuil met een borsteltje te verwijderen. Deze complete reinigingskit zorgt dat je voor dit schoonmaakklusje alles bij de hand hebt.
Gebruikerstip reiniging spuitpistool
Gebruik na het schoonmaken van het spuitpistool uit de reinigingskit het flesje siliconenvrije olie. De werking van een spuitpistool blijft langer soepel wanneer het ingevet wordt met siliconenvrije olie omdat dit bestand is tegen thinner en in water oplost. Tussen verschillende spuitgangen door, volstaat normaal gezien de automatische pistoolreiniger.
Toepassingen
- Reinigingsset voor elk spuitpistool
- Lucht- en verfsproeiers reinigen
- Reinigingswerkzaamheden in kleine openingen en gaten
- De vaste vuildeeltjes oplossen met de flexibele reinigingsnaald
- Harde borstel om grove onzuiverheden te verwijderen
- Extreem zachte borstel voor exacte nabehandeling
Deze reinigingsset voor spuitpistolen is zeer compleet en bevat alle onderdelen die nodig zijn voor professionele spuitpistoolreiniging.
- Platte borstel 26 mm x 10 mm
- Ronde penseel
- Ronde borstel D 11,5 mm 300 mm lang
- Ronde borstel D 14,5 mm 210 mm lang
- Ronde borstel D 9 mm 155 mm lang
- Ronde borstel messing D 10 mm 165 mm lang
- Ronde borstel D 4,0 mm 95 mm lang
- Ronde borstel D 3,0 mm mm 95 mm lang
- Ronde borstel D 2,0 mm, 95 mm lang
- Ronde borstel D 1,5 mm 95 mm lang
- Houder voor borstel
- Borstel D 3,5
- Borstel D 3 lang
- Borstel D 3 kort
- Houder voor naald
- Naald D 0,65 mm
- Naald D 0,60 mm
- Naald D 0,48 mm
- Naald D 0,45 mm
- Naald D 0,42 mm
- Naald D 0,40 mm
- Flesje siliconenvrije olie om de bewegende delen te onderhouden
Snelle en betrouwbare verzending.
Contact gegevens en openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur
VOCOR TOOLS BV
Rijnstraat 51 C
4191 CK Geldermalsen
Bel ons nu: +31 345 574 138
Voor meer informatie over dit product, of eventueel bestellen, klik op onderstaande link:
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Geldermalsen
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 sep '25
Advertentienummer: a1518152767
Populaire zoektermen
Autogereedschapautogereedschap gebruiktautogereedschapdoppenset 108 deliguebler 21 fietsendrager in Fietsendragerssneeuwketting 21 inch in Sneeuwkettingenkenwood 21 in Autoradio'suebler 21 in Fietsendragersuebler x 21 in Fietsendragersuebler i 21 in Fietsendragersfietsendrager uebler x 21 in Fietsendragersuebler 21 fietsendrager in Fietsendragersuebler x 21 in Fietsendragersbmw styling 21 in Tuning en Stylingbukh diesel in Buiten- en Binnenboordmotorenpatioblok in Bielzen en Borderspicon in Biermerkendoos postzegels nederland in Postzegels | Volle albums en Verzamelingenallure brink in Verwarming en Radiatorenairhawk in Accessoires | Overigedames jas maat m in Jassen | Winterschramberg in Antiek | Keramiek en Aardewerksmoothie bekers in Blendersbetonnen blad in Tuintafels