GYS Spotter 34.04

€ 599,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 12,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
321sinds 1 mei. '25, 13:23
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

De GYSPOT 34.04, met een vermogenscapaciteit van 3500 A, is ideaal voor het verwijderen van deuken en het richten van stalen carrosserieonderdelen (motorkap, deur, dak, enz.). Het apparaat beschikt over meerdere functies, waardoor het een compleet en veelzijdig gereedschap is.

Belangrijkste functies & toepassingen Spotten van sterren of punten
Gebruikt voor het uittrekken van deuken. Veelgebruikt in carrosseriewerk om beschadigde stalen delen (zoals motorkappen en deuren) te grijpen en naar buiten te trekken.
Lassen van wave draad
Perfect voor gebogen oppervlakken zoals wielkasten. De flexibiliteit van de draad verdeelt de trekkracht gelijkmatig over de kromming, waardoor de oorspronkelijke vorm makkelijker kan worden hersteld.
Krimpfunctie
Handig voor het afronden van reparaties. Verstrakt uitgerekte metaaloppervlakken na het uitdeuken – ideaal voor het gladmaken van vervormingen.
Advertentienummer: m2263279968
Overige advertenties van Lasweb
Meer van Lasweb