www SVLAUDIO com
gratis verzending boven 100 euro
inbouw ook mogelijk
wij zijn dealer van Phoenix Gold, Steg, Stinger, Mosconi, Gladen, JL Audio, SVLAUDIO, Audio System, Kenwood, Bass Habit, Pioneer, DLS, GAS Audio, Blackvue, Nordval, Mundorf, Morel, Musway, Rockford Fosgate
De nieuwe Z880 is een 8″ ultracompacte, volledig aluminium actieve subwoofer van Phoenix Gold. Deze subwoofer is geoptimaliseerd om in vrijwel elke kleine ruimte in de auto te passen, inclusief onder de stoelen of in beperkte kofferbakruimtes. De krachtige MOSFET-versterker levert 80 Watt RMS en tot 240 W max.
De nieuwe Z880 is een 8 inch ultracompacte, volledig aluminium actieve subwoofer van Phoenix Gold. Deze subwoofer is geoptimaliseerd om in vrijwel elke kleine ruimte in de auto te passen, inclusief onder de stoelen of in beperkte kofferbakken.
De Z880 is een 8 inch ultracompacte actieve subwoofer, ontworpen door Phoenix Gold om veelzijdigheid en kracht op het gebied van audio in de auto opnieuw te definiëren. Deze subwoofer is met precisie en innovatie vervaardigd en is ontworpen om naadloos te passen in zelfs de meest krappe ruimtes in uw auto, of het nu onder de stoelen of in beperkte kofferbakken is.
Ondanks zijn compacte formaat levert de Z880 een krachtige prestatie, aangestuurd door een krachtige MOSFET-versterker met een vermogen van 80 W RMS en een maximaal vermogen van 240 W.
Het hart van de Z880 wordt gevormd door het compacte maar robuuste ontwerp, dat zorgvuldig is geoptimaliseerd om te voldoen aan de beperkte ruimte in moderne voertuigen.
Met een formaat van slechts 290 x 210 x 70 mm is deze ultracompacte subwoofer zo ontworpen dat hij in ruimtes past die voorheen onbereikbaar waren. Hij kan naadloos worden geïntegreerd zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties.
Uitgerust met zowel hoge als lage ingangsopties, biedt de Z880 flexibiliteit in connectiviteit en is geschikt voor diverse audio-opstellingen. Bovendien stroomlijnen de stroom- en high-level kabelaansluiting het installatieproces, wat zorgt voor een probleemloze installatie zonder in te leveren op prestaties.
De aluminium behuizing van de subwoofer zorgt niet alleen voor duurzaamheid en stevigheid, maar draagt ook bij aan de warmteafvoer, wat bijdraagt aan duurzame prestaties bij langdurig gebruik.
Bovendien vergroten functies zoals het subsonische filter van 20 Hz, fasecontrole en een variabele basversterking van 0 tot 12 boost de aanpasbaarheid van de subwoofer en stellen ze gebruikers in staat om de basweergave nauwkeurig aan hun voorkeuren aan te passen.
Producteigenschappen van de Z880:
Ultracompacte subwoofer
80 W RMS 240 W Max
Afmetingen (LxBxH): 290 mm x 210 mm x 70 mm
AutoStart op hoog-niveau ingang
Afstandsbediening voor versterking
Hoge en lage ingang
Snelkoppeling voor stroom- en hoog-niveau kabel
Aluminium behuizing
Subsonisch filter bij 20 Hz
Faseregeling
Variabele basversterking 0-12 Boost
Optioneel is een 3 meter verlengkabel voor € 49,99