Garagebox te koop Eindhoven

€ 32.500,00
570sinds 1 mei. '25, 16:46
Deel via
of

Beschrijving

LET OP: Het betreft Luiklaan 39-G06

Op zoek naar extra opslagruimte, een veilige plek voor je oldtimer of een praktische locatie voor je bedrijfsvoorraad? Deze ruime garagebox van 18 m² aan de Luiklaan 39 - G06 in Eindhoven biedt talloze mogelijkheden voor zowel particulier als zakelijk gebruik.?

Waarom deze garagebox?
- Ruimte en flexibiliteit: Met een oppervlakte van ca. 18 m² is deze garagebox ideaal voor het opslaan van meubels, materialen of voertuigen.
- Veilig en goed bereikbaar: Gelegen in de rustige wijk Tempel, onderdeel van stadsdeel Woensel-Noord, met voldoende sociale controle.
- Strategische ligging: Slechts 300 meter verwijderd van de John F. Kennedylaan en het Stedelijk College Eindhoven, wat zorgt voor uitstekende bereikbaarheid en potentieel voor verhuur.?

Investeren in de toekomst De vraag naar garageboxen in Eindhoven en omgeving blijft stijgen. Deze garagebox biedt een uitstekende kans voor zowel eigen gebruik als investering met potentieel hoog rendement.?

Specificaties:
Adres: Luiklaan 39 - G06, Eindhoven
Bouwjaar: 1966
Afmetingen: ca. 600 cm lang x 300 cm breed 
Oppervlakte garagebox: 18 m²
Eigendom: Volledig eigendom

Extra informatie: De levering vindt plaats via onze projectnotaris. Heb je interesse of wil je meer weten over investeren in garageboxen? Neem dan gerust contact met ons op.?

Let op: Alle genoemde maten zijn indicatief. Er kunnen geen rechten aan deze advertentie worden ontleend.?
Advertentienummer: m2263359773
Overige advertenties van Van Corven Real Estate B.V.
Meer van Van Corven Real Estate B.V.
Bekijk alle