Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Beschrijving
Wij bieden onze dakkoffer te huur aan. De koffer is gemakkelijk te bevestigen op dakdragers en is aan beide kanten te openen. De inhoud van de koffer is 500 liter.
50 euro per week
300 euro borg
We stellen een overeenkomst op welke bij het ophalen van de dakkoffer te ondertekenen is.
Eventueel dakdragers voor een Ford Focus wagon mk4 beschikbaar.
Op te halen in Amersfoort.
50 euro per week
300 euro borg
Amersfoort
270x bekeken
1x bewaard
Sinds 11 mei '26
Advertentienummer: m2398319257
Populaire zoektermen
dakkoffer gebruiktDakkoffersdakkoffer gebruikt thulethule dakkofferthule atlantis 900bmw dakkofferthule ocean 100dakkoffer mercedesthule liberty 100thule ocean 200dakkoffer volvothule trekhaakkofferhapro dakkoffertiguan dakkoffer50 euro biljet 2002 in Bankbiljetten | Europa | Eurobiljettenkip caravan frans bed in Caravansclubtracks in Cd's | Overige Cd'sschouwombouw in Haardenuitlaatgas afzuiging in Ventilatie en Afzuigingfendt 716 in Agrarisch | Tractorenr2 in Onderdelen | Kawasakischakelpook in Onderdelen | Yamahakuiper in Antiek | Boeken en Bijbelsmegen in Paardrijkleding