4 x Liter Mannol DOT4 Remvloeistof 3002

€ 22,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
161sinds 16 apr. '25, 09:28
Deel via
of

Beschrijving

Nieuw en ongeopend (verzegeld)
4 x 1 Liter 
Deze synthetische Mannol DOT4 3002 remvloeistof , gebaseerd op polyglycolen en esters, zorgt voor betrouwbare prestaties van het remsysteem onder alle omstandigheden. Dankzij de toevoeging van corrosie- en oxidatieremmers beschermt het systeem tegen schade en zorgt het voor een lange levensduur.

Belangrijkste voordelen:
  • Hoog kookpunt (boven 245°C): Garandeert remveiligheid, zelfs bij intensief gebruik.
  • Uitstekende eigenschappen bij lage temperaturen (tot -40°C): Garandeert soepel en effectief remmen, zelfs op ijskoude dagen.
  • Neutralisatie van watercondensaat: Boorzuur in de vloeistof neutraliseert effectief water, waardoor corrosie wordt voorkomen en de remprestaties worden verbeterd.
  • Compatibiliteit met DOT3 en DOT5.1: Kan worden gemengd met andere remvloeistoffen met dezelfde specificaties, waardoor bijvullen en onderhoud van het systeem wordt vergemakkelijkt.
  • Bescherming tegen corrosie en oxidatie: Speciale remmers beschermen de metalen onderdelen van het remsysteem en verlengen de levensduur.
  • Uitstekende smering en stabiliteit: Mannol vloeistof zorgt voor optimale smering van de remsysteemcomponenten, en de chemische en thermische stabiliteit garandeert consistente prestaties in de loop van de tijd.
  • Neutralisatie van dampbelvorming: Voorkomt de vorming van dampbellen, die de remefficiëntie negatief kunnen beïnvloeden.
  • Compatibel met elastomeren: Veilig voor afdichtingen en andere rubberen onderdelen in het remsysteem.

Toepassing:Mannol DOT4 3002 remvloeistof is ontworpen voor hydraulische rem- en koppelingssystemen in voertuigen die een DOT4-vloeistofspecificatie vereisen. Volg de aanbevelingen van de voertuigfabrikant.
Advertentienummer: m2257890795