Kenmerken

Automerk
BMW
Conditie
Gebruikt

Beschrijving

Wanneer je een navigatiescherm in je BMW e46 wilt monteren heb je dit frame nodig om de kachel/airco, die normaal gesproken onder de radio zit naar beneden te plaatsen. Het standaard frame mist de "oortjes" (zie foto's 3 en 4), waardoor de kachel/airco unit los in het dashboard komt te liggen. Met dit frame kun je die unit netjes in het dashboard monteren.

De klep van de asbak is nog netjes. Op een paar kleine gebruikssporen na geen krassen en beschadigingen, zoals je die vaak ziet bij de e46.

LET OP: Dit frame past alleen wanneer je losse knoppen hebt. Zitten de bedieningsknoppen in een balkje, dan past dit frame niet. Er zit een afdekplaatje bij voor het geval je maar twee bedieningsknoppen hebt. Zie foto's 11, 12 en 13.
De laatste foto heb ik van internet gehaald. Daar kun je zie hoe e.e.a. er uit komt te zien.

Dit is een zeldzaam onderdeel. Daarom is de vraagprijs vast.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rheden
36x bekeken
1x bewaard
Sinds 21 mar '26
Advertentienummer: m2379656882