Kenmerken

Automerk
BMW
Conditie
Gebruikt

Beschrijving

O.a. Te koop set van 6 stuks HV accupakketten voor de BMW i8 met 20 Ah accupacks ( tot 2019 ?)
Deze set is verwijderd uit de auto bij ca. 54.000 km. in verband met een upgrade naar 34 Ah accupakketten.
De accupakketten zijn tussentijds netjes op spanning gehouden en verkeren in goede staat , zie foto met overzicht van accuspanningen en temperaturen.
Op dit moment zijn de afdekkappen van de 34Ah pakketten gemonteerd, voor gebruik in de i8 dient u de originele kappen over te zetten.
Alleen ophalen in Geldrop ivm. afmetingen en gewicht.
Verder heb ik nog te koop een SME module voor een BMW i3, een nieuwe CSC module, een nieuwe HVAC actuator en nieuwe O-ringen voor de aircokoppelingen in de HV accu voor de BMW i8.
Tevens een BMW HVAC actuator met uitwendige zeskant op de as ( BMW model onbekend) en 2 gebruikte CSC modules, een temperatuursensor , regelklep en koelleiding voor de elektrische heater voor de i8.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Geldrop
72x bekeken
2x bewaard
Sinds 10 sep '25
Advertentienummer: m2309565678