Kenmerken

Automerk
Volkswagen
Conditie
Gebruikt
Kenteken
N-500-PN

Beschrijving

Bij deze verkopen wij onze volkswagen Transporter T5 camperbus
De volkswagen is omgebouwd tot camper en is daarom ook op camperkenteken gekeurd. Daarmee is de wegenbelasting gehalveerd wat het ook aantrekkelijker maakt.

Het is een volkswagen T5 met een 1.9TDI 84pk en 268*km gelopen. Hij heeft bij de 259000km een grote beurt gehad waaronder de distributie riem vervangen is en alle vloeistoffen ververst zijn. Ook de olie van de versnellingsbak is daarbij ververst.
Tijdens het rijden gebruikt de motor een heel klein beetje olie, wij meten ongeveer 200mililiter per 1000km.

1500km geleden was de krukas sensor ermee opgehouden. Deze hebben we laten vervangen en hebben zonder problemen de laatste kilometers afgelegd.

Verder is de binnenkant ingebouwd naar eigen wens. Hier zit een uitschuifbare bed/bank in die van 60x190cm (als bank) naar 120x190cm bed kan worden geschoven. Deze is ingebouwd en heeft daaronder 3 uitschuifbare laden zitten. Achter het bed staat een kastje waar 2 standaard kratjes in passen voor spullen die je er makkelijk uit wilt kunnen pakken. Daarboven op staat een 1 pits gaspit, deze werkt perfect voor water koken of wat bakken.
Aan de linkerkant zit een volledige kasten wand, met bestekla en waterkraantje.

Bovenin het dak zit een hefdak van 100x100cm. Deze is weinig gebruikt en 100%waterdicht. Hierdoor kan je gemakkelijk staan en heb je geen last van de standaard lagere hoogte.

Bij de verkoop zit er nog een vliegengordijn, zonne scherm voor de vooruit en nog een winterbanden met velgen set bij. (fotos banden volgen nog)

Bij vragen stuur gerust een berichtje
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hazerswoude-Dorp
177x bekeken
6x bewaard
Sinds 2 nov. '26
Advertentienummer: m2460992374