Kenmerken
Beschrijving
Upgrade je standaard halogeen H4/H19 koplampen met de Osram LEDriving HL EASY GEN2 LED-lamp: een ultra-compact retrofit oplossing die perfect past zonder adapters of afdekkappen. Met zijn koelwitte licht van 6500 K en actieve ventilatorkoeling biedt deze lamp een opvallende uitstraling én efficiënte prestaties. Ideaal voor auto’s met beperkte ruimte in de koplampunits.
Belangrijkste voordelen
Plug & Play installatie – eenvoudig te plaatsen zonder extra adapters of afdekking.
Compact "socket" design – ideaal voor reflector tot projector koplampen met beperkte inbouwruimte.
Actieve ventilatorkoeling – houdt de LED koel voor langdurige en stabiele prestaties.
Koel wit licht (6500 K) – biedt helder zicht voor een moderne uitstraling.
Technische specificaties
Fitting: H4 / H19 – vervangt conventionele halogeenlampen.
Spanning: 12 V
Koeling: Hoge snelheid ventilator
Lengte: Ultra compact (geschikt voor smalle koplampunits)
Let op: niet straatlegaal
Deze LED-retrofitlamp is niet ECE-gekeurd en daarmee niet toegestaan voor gebruik op de openbare weg. Gebruik uitsluitend op privéterrein of circuits. Gebruik op de openbare weg kan leiden tot het ongeldig verklaren van je rijbewijs of verzekeringsdekking.
Perfect voor wie?
Deze lamp is ideaal voor auto-eigenaren die hun verlichting willen moderniseren zonder veel wijzigingen in de koplampinstallatie. Denk aan verlichting tijdens fotoshoots, showevents en tuningdoeleinden waar helder, wit licht en compacte pasvorm belangrijk zijn. Kijk voor H4-LED lampen met ECE keur naar de Osram H4 Night Breaker LED Smart
Inhoud verpakking
2x Osram H4/H19 LEDriving HL EASY GEN2 Lamp