Creëer je eigen sterrenhemel tijdens met dit prachtige warm witte sterrengordijn! Met een lengte van 3 meter en 136 fonkelende lampjes haal je met deze verlichting direct de ultieme sfeer in huis. Door de unieke Pyramide V-vorm past dit lichtgordijn ook mooi voor je raam zonder het zicht te blokkeren. En met één druk op de knop wissel je tussen de 8 verschillende magische lichteffecten. Het gordijn is eenvoudig op te hangen en ideaal voor alledaags gebruik en tijdens de kerst - en feestdagen.Voordelen:136 LED lampjesGeen gedoe met korte kabels8 lichteffectenVoor binnenEnergiezuinigVoor het raam, aan de muur of bij de veranda: waar je dit lichtsnoer ook ophangt, een feestje wordt het zeker! De LED lampjes zijn verdeeld over 16 strengen met 16 sterren. Met een breedte van 3 meter en een hoogte van 100 centimeter heb je in één klap een prachtige omgeving gecreëerd.Geen gedoe met korte kabelsMaak je geen zorgen: Bij het sterrengordijn is nog een kabel gratis van 3 meter bevestigd zodat je voldoende kabel hebt om de verlichting aan te sluiten. Het knopje voor de lichteffecten zit op de stekker, goed binnen handbereik dus!8 lichteffectenLaat je fantasie de vrije loop en kies op elk moment de juiste sfeer. Druk op de knop en laat je verrassen door alle lichteffecten die dit sterrengordijn jou te bieden heeft. Fonkelen, knipperen, vloeien of toch gewoon ‘standaard’ aan? Het kan allemaal.EnergiezuinigGa voor een energiebewuste keuze en kies voor deze LED-verlichting. De 136 lampjes verbruiken bij elkaar slechts 5 Watt, ongeveer 6-7 keer minder dan ouderwetse lampjes.
Sluiting
Dit kavel sluit op 22-01-2026 vanaf 20:30 uur.
Verzenden
Wat is XL Auctions
Sluiting
Verzenden
Wat is XL Auctions
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 jan '26
Advertentienummer: a1521802422
seat leon led koplampensprinter led koplampgolf 7 led koplampengolf 8 led achterlichtenled koplampen seat ibizaverlichtingled koplampen ford fiestaverstralers ledled achterlichten golf 7vito led koplampenaudi deur verlichting logotiguan led koplampengolf 6 led koplampenkoplamp toyota yaris ledesvo windscherm in Windschermenhartman in Tuinsets en Loungesetstreinkaartjes in Spoorwegen en Tramwegen10 gulden 1879 in Munten | Nederlandaiwa receiver in Versterkers en Receiverswasbak werkplaats in Sanitairaanhanger karren in Aanhangers en Bagagewagenscastles of mad king ludwig in Verzamelkaartspellen | Overigexenos lijsten in Woonaccessoires | Lijstenspringveer speelgoed in Speelgoed | Buiten | Trampolines