Merk & Model
Abarth Overige modellen
Bouwjaar
2009
Kilometerstand
117.000 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
1.4 liter
Vermogen
185 pk

Beschrijving

Achtergrond informatie
Deze Fiat Grande Punto Abarth is een echte liefhebbers auto. Ik was er toen ik hem in 2017 kocht gek van en dat ben ik nog steeds. Met het oog op de toekomst moet ik echter groter gaan rijden, dus is het tijd om afscheid te nemen van deze snelle hatchback.

De auto is professioneel gechipt door Savali Tuning bij Abarth dealer Hedin Automotive in Houten, waarmee het vermogen is gestegen van 156 pk naar 185 pk. Los van de chip is de auto helemaal origineel. Het is de meest fraaie uitvoering van de Grande Punto Abarth vanwege o.a. het volledige lederen interieur en de Brembo remklauwen.

De auto heeft 2 rijstanden: sport en eco. In de sportstand krijg je de volle 185 pk, geeft het stuur meer tegendruk en schakel je heel strak. In de ecostand heb je 156 pk, stuurt het lichter en kun je heel soepel schakelen.

De auto heeft slechts 117.000 km gelopen. Hij is van 2009 dus dat is maar 7300 km per jaar gemiddeld. Ik woon op fietsafstand van het werk dus gebruik de auto eigenlijk alleen voor leuke ritjes en niet voor woon-werk. Vergelijkbare wagens uit dat jaartal zitten allemaal op 2 ton of meer, je zult er dus nog lang plezier van hebben. Auto heeft gebruikerssporen die je mag verwachten bij deze leeftijd.

Op 6-10-2025 nieuwe APK gekregen en wat kleine reparaties á 500 euro. Je krijgt dus een auto die nog een vol jaar APK goedgekeurd is en helemaal is nagekeken. Dit kun je ook zelf terugzien als je een kentekencheck doet. Ik ben de 2e eigenaar.

Alle onderhoudshistorie is aanwezig. Iedere week gewassen en altijd netjes onderhouden van binnen.

Zoals gezegd, van een liefhebber, voor een liefhebber. Het is een unieke wagen, zeker ook omdat ze nooit geleverd zijn in Nederland. Alles wat op de Nederlandse wegen rijdt is dus geïmporteerd, ik ben in al die jaren 3x een andere tegengekomen dus je zult echt de enige in de wijde omgeving zijn.

De auto staat me niet in de weg, dus handelaren en rare biedingen ga ik niet op in.
Zekerheden van deze auto

Onderhoudsboekje

Inzicht in het onderhoudsverleden

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Duiven

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
498x bekeken
19x bewaard
Sinds 10 okt '25
Advertentienummer: m2320815766