Merk & Model
Maserati
Bouwjaar
2002
Kilometerstand
96.000 km

Beschrijving

Deze eerlijke maserati is 8 jaar lang mijn hobbyauto geweest en mag naar een nieuwe liefhebber. HIstorie bekend(boekjes, rekeningen) , originele nederlandse auto en de vorige eigenaar was ook een verzamelaar. Nog geen 100.000 km, de meeste kilometers zijn door de eerste eigenaar gemaakt, bij mij alleen door mooi weer ritjes en evenementen.

Technisch 100% in orde, dus ook de automatische bak(semi automaat met flippers) Nooit bespaard op onderhoud, reparaties(Franco)en details; velgen nieuw gespoten, nieuwe banden, remmen, radiator, nieuwe verchroomde grill etc. ook bekleding super mooi en scheurvrij.

2 aandachtspunten, daarom ook deze eerlijke prijs: helaas zijn in mijn garage aan de linker zijkant kleine deukjes op het achterscherm ontstaan(zie omcirkeling foto, daar zitten ze ), daar is iets tegenaan gevallen. Te verhelpen voor een paar honderd euro, waarschijnlijk zelfs zonder spuiten dus restylen. IK heb het bewust nog niet laten maken, om de discussie te voorkomen dat het een schadeauto is. tweede punt is de hemel, die zakt iets door en moet opnieuw verlijmd worden.

Kleine zaken voor een liefhebber die absoluut 1 van de mooiste en beste cambiocorsa's wil hebben die er in nederland te krijgen is!

Voor vragen altijd bereikbaar, voor onzinbiedingen of vragen naar de laagste prijs niet, bespaar je de moeite. Eerlijk onderhandelen OF een mooi bod sta ik voor open.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Monster

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
659x bekeken
30x bewaard
Sinds 19 mar '26
Advertentienummer: m2378901193