Merk & Model
Oldtimers
KM stand
99.455 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
3.8 liter

Beschrijving

Jaguar S-Type 3.8 – 1964

Te koop: een karaktervolle Jaguar S-Type 3.8 uit 1964. Een echte Engelse klassieker met charme, uitstraling en het heerlijke geluid van een gereviseerde 3.8 motor.

De afgelopen jaren is er ruim €30.000 geïnvesteerd om hem technisch goed bij de tijd te houden. Zo is onder andere de motor volledig aangepakt en loopt hij weer zoals het hoort. Kortom: instappen, starten en genieten van klassiek rijden.

Qua uiterlijk is het een nette wagen die absoluut gezien mag worden. Zoals dat hoort bij een Engelse klassieker van bijna 60 jaar oud, zijn er hier en daar wat plekjes te vinden – maar dat geeft hem juist karakter en maakt duidelijk dat dit geen opgepoetst museumstuk is, maar een auto om écht van te genieten.

De vorige eigenaar heeft hem jarenlang met liefde gereden en onderhouden, maar moest hem door gezondheidsredenen helaas weg doen.

Enkele punten op een rij:

Jaguar S-Type 3.8 uit 1964

Motor volledig gereviseerd

Ruim €30.000 geïnvesteerd veel facturen aanwezig.

Mooie klassieker met wat typische Engelse plekjes

Rijklaar en met veel liefde verzorgd


Een auto voor de liefhebber die niet op zoek is naar een opgepoetst showmodel, maar naar een eerlijke klassieker met een prachtig verhaal.

Bent u geïnteresseerd in deze Jaguar neem dan telefonisch contact met ons op: +31613388520
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Aarle-Rixtel

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
109x bekeken
8x bewaard
Sinds 22 sep '25
Advertentienummer: m2314377122